×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
30. marts, 2018
Drukāt

Ar ko atšķiras dažādi turētu vistu dētās olas? Ciemojamies pie Mārtiņa Rītiņa un viņa vistām (3)

Ritins-vistas-olas

Tas nav tikai cipars uz vistas olas čaumalas. Tas norāda, ko vista ēd un kādos apstākļos dzīvo. Pavārs un nu arī vistkopis Mārtiņš Rītiņš, kura pārraudzībā ir gailis Kaspars un deviņas vistas, labprāt izrāda savu vistu ziemas māju, kur pie griestiem karājas operas lustra. Ar izdomu iekārtotie apartamenti un bioloģiskā barība ir tas, kas pavāram ļauj savas vistas saukt par laimīgām un olas par īpašām. “Šādas olas ir garšīgākas un veselīgākas,” ir pārliecināts vistu īpašnieks Mārtiņš Rītiņš.

Uztura speciālisti atzīst, ka pie mums arvien biežāk pēta, ar ko brīvā dabā skrejošas vistas olas atšķiras no sprostos dētajām. Protams, brīvībā grūtāk pamanīt visu, ko vista apēd, jo sprostā to var viegli izkontrolēt. Sprostā dētām olām ir skaidrs, kas tur ir iekšā no A līdz Z.

Ar ko atšķiras dažādi turēto vistu olas un kuras ir vērtīgākas, uzzināsiet video.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Viņš nav sajaucis telpas, kur likt pie sienām mākslas darbus?

  2. Līdumnieks, ko uzspied tu, tik agresīvi lamādamies? Visi citi tev deģenerāti, pat vistkopji.

  3. Ne pa velti vistu olas un Latvijā audzētie Kāļi ir Dievu ēdiens! Ko nozīmē Baltiem uzspiestā Žido-kristietība: Kristies, vai zaudē galvu! Beltiem bija un ir Dievturība! Tas nozīmē,ka Dievus nepielūdz, bet dzīvo pēc Dievu likumiem. Latvijā ar Romas katoļu svētību tika iznīcinātas Dievu Svētvietas. Līdzīgi kā šodien: Deģenerāti uzspiež Tautai maksāt NĪN par Dievu doto Zemi, un par Dievu doto “Mājokli” To var izdomāt prātā vājas personas! Te slēpjas arī dējējvistu kopšana un tīra produkta ieguve. Personām imteresē tikai “Nauda,nauda,nauda”!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+