×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
24. decembris, 2015
Drukāt

Arhibīskaps Stankevičs Latvijai novēl mainīt attieksmi pret ģimeni un mācīties piedot (14)

Foto - LETAFoto - LETA

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs Latvijai novēl mainīt attieksmi pret ģimeni, palielināt atbildību pret jauno dzīvību un mācīties piedot viens otram.

Intervijā aģentūrai BNS Stankevičs norādīja – ja divi jaunieši – vīrietis un sieviete – vēlas būt kopā, pirms viņi izšķiras būt pavisam kopā, svarīgi, lai viņi to rūpīgi izvērtē un noslēdz laulību Dieva un altāra priekšā, un pēc tam ar lielu bijību izturas pret to dzīvību, kas tiek ieņemta mātes miesās.

“Novēlu, lai mēs mācāmies piedot viens otram un vairāk apzināmies piedošanas dziļāko saturu. Piedošana nav izdabāšana otra trūkumiem. Žēlsirdība palīdz otram cilvēkam piecelties pēc kritiena, atjaunot savu cilvēcisko cieņu un pieaugt. Tā ir vēl vienas iespējas došana otram. Novēlu Jaunajā gadā īstenot tās ilgas pēc žēlsirdības, kas ir Jūsu sirdī, un mācīties šo žēlsirdību īstenot ikdienā,” sacīja Stankevičs.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Tiem mēsliem, kuri uzaicināja musļakus uz Latviju, tomēr nespēsim piedot!

 2. vergiem māca piedot kungam, zaglim, varmākam un laupītājam, kā arī slavina vergu darba tikumu un čaklu augļošanos, lai vergu paaudzes kupli turpinātos

 3. Kāda debīla frāze:”Mācīties piedot ?” Kam piedot ? Par ko jāpiedod ? Kā var piedot tam, kurš nelūdz piedošanu ? Stankēvič: Pūt stabulīti, lai prātiņš nāk mājās…!

 4. Stankevičs vienīgais izglītotais katoļu mācītājs. Lai viņam pietiek spēka un drosmes arī turpmāk. Lai Dieva svētība!

 5. Andeles kampaņu pasludināt par [reliģioziem] svētkiem !

 6. Gan Stankevičam, gan izredzētajiem vienādas mices ?!!
  Tikai izredzētajiem vēl kaut kas uzrakstīts(sauklis?)…

 7. Mūsu gans. Lopiem taču ir vajadzīgs gans, vai ne?

 8. Cik daiļrunīga micīte “Romas svētās Katoļu baznīcas arhibīskapa” galvā.

 9. piedot var, bet lai neviens neprasa aizmirst!!!! Ģimene ir VIENĪGI vīrieša un sievietes savienība!!! Biju iedomājies, ka Stankēvičs ir nopietns cilvēks un domā kā mācītājam tas būtu jādomā!??

 10. Ja Pujātam bija skaidra doma ģimenes uzstādījumā, ko nosaka arī Satversme, ka tā ir vīrieša un sievietes savienība, tad Stankevičš laipo un klanās zilo rinkeviču priekšā…

 11. piedot var, aizmirst nē, tukši vārdi

  • Ka var kautko piedot ja neprasa piedosanu..es jau 2gadus censos piedot ,bet nekas nav mainijies ,tikai sevi sapinu un nekas nemainas..

Draugiem Facebook Twitter Google+