×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. novembris, 2016
Drukāt

Arī Emmas Votsones Bella filmā “Skaistule un briesmonis” tērpjas dzeltenā kleitā

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Studijas “Disney” rimeiks “Skaistule un briesmonis” kļūst par hitu, vēl nenonākot uz ekrāniem, raksta “The Independent”.

Filma, kuras galvenajās lomās iejutušies “Harija Potera” zvaigzne Emma Votsone un “Dauntonas abatijas” siržulauzējs Dens Stīvenss, uz ekrāniem nonāks nākamā gada 17. martā, taču tās oficiālo treileri, kurš laists klajā šonedēļ, pirmajā diennaktī noskatījušies 127,6 miljoni interesentu (neskaitot Ķīnu). Sociālajā tīklā Facebook vien devis 29 000 000 skatījumu, turklāt 27 000 000 nākuši caur Emmas Vatsones profilu – šķiet, jaunā aktrise vismaz pagaidām ir galvenais filmas trumpis. Arī sociālajā tīklā Twitter mirkļbirka #BeautyandTheBeast nonākusi popularitātes topā.

Vai šī skatītāju interese liecina arī par labām izredzēm uz kases ieņēmumiem? Iepriekšējos divus rekordus uzstādīja “Tumsa piecdesmit nokrāsās” (114 miljoni skatījumu pirmajā diennaktī) un “Zvaigžņu kari: spēks mostas” (112 miljoni skatījumu), prognoze ir laba.

Līdz ar Votsoni un Stīvensu filmā būs redzami aktieri Īens Makkellens, Jūens Makgregors, Emma Tompsone, Kevins Klains, Odra Makdonalda un citi. Rimeikā saglabātas animācijas filmas iemīļotās melodijas jaunā izpildījumā, tām pievienojot trīs jaunas dziesmas, kuru vārdus rakstījis Tims Raiss.

Filmā diezgan būtiski mainījies Bellas tēls – atšķirībā no animācijas, kur par viņu nekas daudz nebija zināms, filmas veidotāji snieguši nelielu rakstura ieskicējumu. Šajā versijā tieši Bella, nevis viņas tēvs, būs izgudrotāja – citastarp, viņa izgudrojusi sava veida veļasmašīnu, lai varētu mierīgi lasīt (animācijas filmā tikai kļuva skaidrs, ka Belle nemitīgi lasa).

Ekrānā būs redzama arī ikoniskā dzeltenā kleita, kuras nozīmi uzsver Emma Votsone: “Tieši aina, kurā es nēsāju dzelteno kleitu, dejoju tajā, parāda, ka Bella un Briesmonis iemīl viens otru. Ziniet, mums filmā nav īpaši daudz laika tam, lai to atklātu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+