Mobilā versija
+0.4°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
10. maijs, 2013
Drukāt

Arī pērtiķi pielāgojas jaunai kultūrvidei


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Gluži tāpat kā cilvēki, kas ieradušies jaunā valstī vai citā kultūras vidē, mēģina to iepazīt un tai pielāgoties, arī pērtiķi, izrādās, labprāt apgūst jaunu kultūru iezīmes.

 

“Tas pierāda, ka arī dzīvnieku pasaulē valda vēlme pēc kultūru mijiedarbības,” raksta britu laikraksts “The Daily Telegraph”. “Pētījums varētu izskaidrot arī cilvēku zinātkāres izcelsmi, iepazīstot dažādas kultūras un apmeklējot vēl neiepazītas valstis.” “Ir tāds teiciens – kad ierodies Romā, dari kā romietis. Šāds teiciens varētu būt arī jēgpilns dabā, kur zināšanas par vietējo uzvedību ir labākais ceļvedis, lai pielāgotos jaunajai videi,” paudis skotu zinātnieks Endrū Vaitens.

 

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+