Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
10. augusts, 2015
Drukāt

Ārvalstu hakeri uzbrūk Pentagona e-pastam

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kādas ārvalsts, iespējams, Krievijas, hakeri ielauzušies ASV Aizsardzības ministrijas apvienoto štābu priekšnieku komitejas e-pastu sistēmā, un tā uz divām nedēļām slēgta, vēsta raidsabiedrība “NBC News”.

Pentagons apstiprinājis, ka apvienoto štābu priekšnieku komitejas e-pasta sistēma atslēgta uz izmeklēšanas laiku, bet sīkāk neko nepaskaidroja. “Mēs turpinām identificēt un novērst kiberdrošības riskus mūsu tīklos un operacionālās drošības dēļ nekomentējam kiberincidentu vai uzbrukumu mūsu tīkliem detaļas,” sacīja Pentagona pārstāvis. NBC, citējot vārdā nenosauktus avotus, vēstīja, ka nav skaidrs, vai uzbrukumu sankcionējusi Krievijas valdība. Avoti norādījuši, ka uzbrukums veikts, izmantojot automātisku sistēmu, kas ātri savāc milzīgu daudzumu datu. Iepriekš ASV amatpersonas apstiprināja, ka divos hakeru uzbrukumos skarta apmēram 21 miljona ASV valdības darbinieku, līgumdarbinieku un citu darbinieku personiskā informācija. Hakeru uzbrukumu izcelsme nav identificēta, bet tiek uzskatīts, ka tie ir daļa no Ķīnas spiegošanas programmas.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+