Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
10. augusts, 2015
Drukāt

Ārvalstu hakeri uzbrūk Pentagona e-pastam

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kādas ārvalsts, iespējams, Krievijas, hakeri ielauzušies ASV Aizsardzības ministrijas apvienoto štābu priekšnieku komitejas e-pastu sistēmā, un tā uz divām nedēļām slēgta, vēsta raidsabiedrība “NBC News”.

Pentagons apstiprinājis, ka apvienoto štābu priekšnieku komitejas e-pasta sistēma atslēgta uz izmeklēšanas laiku, bet sīkāk neko nepaskaidroja. “Mēs turpinām identificēt un novērst kiberdrošības riskus mūsu tīklos un operacionālās drošības dēļ nekomentējam kiberincidentu vai uzbrukumu mūsu tīkliem detaļas,” sacīja Pentagona pārstāvis. NBC, citējot vārdā nenosauktus avotus, vēstīja, ka nav skaidrs, vai uzbrukumu sankcionējusi Krievijas valdība. Avoti norādījuši, ka uzbrukums veikts, izmantojot automātisku sistēmu, kas ātri savāc milzīgu daudzumu datu. Iepriekš ASV amatpersonas apstiprināja, ka divos hakeru uzbrukumos skarta apmēram 21 miljona ASV valdības darbinieku, līgumdarbinieku un citu darbinieku personiskā informācija. Hakeru uzbrukumu izcelsme nav identificēta, bet tiek uzskatīts, ka tie ir daļa no Ķīnas spiegošanas programmas.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+