Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
12. marts, 2012
Drukāt

“Astrālā pasaule”

astrala_pasaule

Par to, kas notiek smalkajā matērijā, stāsta otrs apgāda “Vieda” jaunums “Astrālā pasaule”. Grāmata sniedz ieskatu neredzamajā pasaulē, kurā cilvēks nonāk tūliņ pēc nāves. Filozofiskajā literatūrā atrodamās ziņas apkopotas, sistematizētas un papildinātas ar jaunākajiem pētījumiem neapstrīdami reālajā, rosības pilnajā astrālajā telpā, kurā ir 7 līmeņi.

Grāmata uzlūkojama kā ceļvedis pasaulē, kas atklājas izredzētiem gaišreģiem un viedajiem, kuri savā izziņas ceļā sasnieguši pastāvīgu saikni ar Augstāko saprātu, vadot arī lasītāju netveramā lauka izpratnē.

Tas ir aizraujošs ceļojums, kam ļauties tiktāl, cik sniedzas katra zināšanas, priekšstati vai iztēle. Pirms nonākšanas debesu valstībā ikviens iziet cauri septiņiem astrālās telpas līmeņiem. Uzturēšanās laiks astrālajā telpā ir ļoti atšķirīgs: vieni to atstāj pēc pāris stundām, citi tur pavada gadus vai pat gadu simtus. Ja cilvēks dzīvojis pieticīgi, pievēršoties vispārējam labumam, bet centieni bijuši garīgi, tad šajā telpā viņam ir maz darāmā. Vien jāatbrīvojas no vēlmju ķermeņa, lai pārietu debesu valstībā, kur viņa garīgie centieni un attīstība var nest augļus. Cilvēks ar tīru un skaidru dvēseli to var sasniegt tāpēc, ka, iegrožojot savas kaislības zemes dzīvē, uzsvaru licis uz cēlām lietām. Nav grūti secināt, ka viņpasaulē aizgājējs ieņem dzīves laikā sastrādātajam atbilstošu vietu un stāvokli… Katrā ziņā grāmata intriģē galvenokārt tāpēc, ka liek domāt, kā mēs izrīkojamies ar sev atvēlēto laiku, kas paliek aiz mums, un kur nonāksim, atstājot pasauli.

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (4)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+