Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nesvarīgām lietām saki ardievas! Astroloģiskā prognoze gadu mijai 16

Foto – AFP/LETA

Kāda bija šī nedēļa? Astroloģiskā prognoze nedēļai 25.12.2017- 31.12.2017

Auns

Pirmdien izrādi cieņu un uzmanību savai priekšniecībai un vecākiem cilvēkiem. Otrdien būsi pakļauts stresa situācijām, var būt grūtības vienoties ar citiem cilvēkiem. Trešdien darbojoties aktīvi, bet racionāli, spēsi daudz ko paveikt. Ceturtdien atpūties no straujā dzīves tempa un palutini sevi mazliet. Nedēļas nogali vēlams pavadīt svaigā gaisā.

Vērsis

Pirmdien, otrdien būsi lietišķi noskaņota, var būt grūti baudīt svētkus un atslābināties. Romantiskākas noskaņas un lielāks atslābums gaidāms ceturtdien. Piektdien iespējama jaunu saistību uzņemšanās vai dalība kādā, ar citiem cilvēkiem kopējā projektā. Sestdien, svētdien vēlams ievērot atslodzes dienu ēšanā un dzeršanā.


Dvīņi
Šonedēļ vislabāk veiksies tie darbi, kas saistīti ar šķidrumiem, mākslu, farmāciju. Veselībai nāks par labu ūdens un SPA procedūras (peldēšana), homeopātija un aromterapija. Nedēļas sākumā iespējums atsalums vai neapmierinātība intīmajās attiecībās, kā arī secinājums, ka svētkos iztērēts pārāk daudz naudas. Piektdien pienākumi un citi cilvēki var neļaut tev atslābināties.

Vēzis
Nedēļas sākumā vēlams padomāt, kuras attiecības Tev ir svarīgas un kuras nav, jo svarīgajās attiecībās būtu laiks uzņemties vairāk atbildības, bet nesvarīgajām – teikt ardievas. Piedomā arī, vai pārāk daudz nepieprasi no mīļotā cilvēka. Tāpat, vēlreiz aktualizēsies iepriekš atliktie darbi – šoreiz nepieciešama svaiga pieeja.


Lauva
Vēlams nopietni pievērsties veselības jautājumiem – ja radušies kādi simptomi, labāk vērsties pie ārsta. Ja plāno remontu mājas – vislabāk veiksies darbi, kas saistīti ar ūdensapgādi vai kanalizāciju, ūdensvada pievilkšanu, jaunas vannas vai duškabīnes pieslēgšanu. Var rasties interese par akvārija iegādi.

Jaunava
Nedēļas sākumā mīlas lietās rozā brilles kļūs caurspīdīgas un vieglāk būs ieraudzīt sava iemīļotā cilvēka patieso būtību un izvērtēt viņa saimnieciskās īpašības. Uztrauksies arī, vai bērni svētkos nav saēdušies pārāk daudz saldumu. Nedēļas nogalē vēlams kāds romantisks izbrauciens vai kādas prezentācijas apmeklējums kopā ar tavu otro pusīti.


Svari
Nedēļas sākumā būsi gatavs dot sev pēcsvētku solījumu vairs tik daudz nedzert, neēst un krāt naudu vērtīgākām lietām. Nedēļas otrajā pusē šiem sev dotajiem solījumiem būs tendence aizmirsties, lai gan – velti. Šī nedēļa piemērota veselības uzlabošanai, izmantojot ūdens procedūras, homeopātiju un aromterapiju. Naudas pelnīšanā izmanto intuīciju un radošu pieeju.


Skorpions

Nedēļas sākumā komunikācijā kļūsi lietišķāks un lakoniskāks, attiecībās ar paziņām – ieturētāks. Rūpīgi apdomāsi katru doto solījumu un savas iespējas doto vārdu turēt. Otrdiena – saspringta diena. Ceturtdien labvēlīgs laiks romantiskām aktivitātēm un radošai sadarbībai ar citiem cilvēkiem. Piektdien – iespējamas domstarpības.


Strēlnieks

Labvēlīga nedēļa meditācijām un darbam vienatnē. Pirmdien, otrdien vēlams ierobežot apēstās pārtikas daudzumu. Kļūsi atbildīgāks attiecībā uz saviem tēriņiem. Vairāk būsi tendēts uz praktisku lietu iegādi. Ceturtdien – labvēlīga diena relaksējošām skaistumkopšanas procedūrām. Sestdien – viegli nepamanīt partnera emocionālās vajadzības.


Mežāzis

Viegli nonākt uzmanības centrā. Var rasties iespēja pierādīt, uz ko esi spējīgs. Tevi novērtēs par tavu atbildības sajūtu, labo gaumi un eleganci. Svarīgi būs sevi pierādīt. Profesionālismam būs milzīga nozīme. Brīvajā laikā vari nodoties makšķerēšanai kopā ar draugiem vai kādam tev un tavai kompānijai tīkamam ūdenssportam.

Ūdensvīrs

Var būt liels kārdinājums noslēgties no apkārtējās pasaule un kņadas. Galvenais -neļauties pārliekai melanholijai un drūmām domām. Šonedēļ iespējami profesionālie sasniegumi tiem Ūdensvīriem, kas darbojas kādā mākslas vai kino nozarē, farmācijas jomā, netradicionālās medicīnas jomā, naftas biznesā, strādā ar foto un optiku.


Zivis

Pirmdien izteikta emocionalitāte negatīva enerģētiskā fona dēļ – nav vēlams skaidrot attiecības. Otrdiena – saspringta diena un nesaskaņas ar citiem cilvēkiem atšķirīgas vērtību sistēmas dēļ. Ceturtdiena veiksmīga un aktīva diena, viegla sadarbība ar citiem cilvēkiem. Nedēļas nogale visai neitrāla, noteikti kārtīgi izvēdini māju.

LA.lv