Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saules aptumsums nesīs jaunas iespējas. Horoskops 12. – 18.februārim0

Foto Pixabay

Auns

Pirmdien labāk darboties jomā, kas nav saistīta ar radošo darbību. Otrdien nekritizē, pirms neesi pārbaudījis visus faktus. Saules aptumsums var atnest jaunas pazīšanās un aktivizēt sabiedrisko dzīvi. Radošumam piemērota nedēļas otrā puse.

Vērsis

Pirmdiena – racionāla diena, piemērota neapdarīto darbu pabeigšanai un stratēģiskai plānošanai. Otrdien labi palasīt kādu grāmatu. Saules aptumsums var atnest jaunas iespējas karjerā. Piektdien vairāk jākontaktējas ar draugiem.

Dvīņi

Pirmdiena piemērota budžeta plānošanai. Otrdienas vakarā vai trešdien vari veiksmīgi darboties ar datoru, programmām. Saules aptumsums var atnest vēlmi ceļot vai interesi par kādu filozofisko mācību. Piektdiena veiksmīga radošajiem Dvīņiem.

Vēzis

Pirmdiena, otrdiena nav piemērota romantikai. Trešdienas pazīšanās būs īslaicīgas aizraušanās. Saules aptumsums var atnest pārmaiņas finanšu jomā un radīt jaunus pavērsienus intīmajā dzīvē. Piektdiena veiksmīga attiecībām un randiņiem.

Lauva

Pirmdien, otrdien jāsaudzē mugurkauls, jāsamazina fiziskā slodze. Nedēļas vidū veiksmīgi kontakti ar savas jomas speciālistiem. Saules aptumsums var atnest uzmanības apliecinājumus, tajā skaitā no mīļotā cilvēka. Nedēļas nogalē sniedz dvēselei estētisku piedzīvojumu.

Jaunava

Pirmdien, otrdien noskaties kopā ar bērniem kādu filmu vai aizved uz muzeju, arī palīdzība mācībās tiks novērta. Šīs dienas ir vairāk racionālas, nevis emocionālas. Saules aptumsums var sapurināt, lai beidzot saņemtos vērsties pie ārsta.

Svari

Saules aptumsums var atklāt tevī kādu jaunu talantu un atnest iespēju nodarboties ar iemīļoto hobiju. Piektdiena piemērota, lai atzītos jūtās mīļotajam cilvēkam. Darbam vairāk piemērots nedēļas sākums, nedēļas nogale – izklaidēm, svētdiena – sportam.

Skorpions

Pirmdien izpildi citiem dotos solījumus. Otrdienu izmanto maziem rutīnas darbiņiem. Saules aptumsums var atnest nozīmīgus notikumus vecāku dzīvē. Piektdiena, sestdiena – romantiskas dienas. Svētdienas pēcpusdienā pieaugs impulsivitāte.

Strēlnieks

Pirmdiena laba budžeta plānošanai, bet draudzīgām attiecībām pietrūks siltuma. Trešdien vairies no pārsteidzīgu secinājumu izdarīšanas. Saules aptumsums var atnest interesi par jaunu prasmju apgūšanu, vēlmi apmeklēt kursus.

Mežāzis

Produktīvākā diena – pirmdiena. Šonedēļ veiksies tiem Mežāžiem, kas saitīti ar ražošanu, tehniku un apkārtējās vides labiekārtošanu. Saules aptumsums tuvākajā pusgadā atnesīs jaunas iespējas nopelnīt. Sargies no neapdomīgas naudas izšķiešanas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Saules aptumsums var atnest jaunu skatījumu uz dzīvi. Nedēļas vidus paies filozofiskās noskaņās, labi strādās fantāzija. Jaunas idejas un negaidītas atklāsmes var rasties Ūdensvīriem izgudrotājiem, programmētājiem, astrologiem.

Zivis

Trešdienas vakars Valentīna dienas svinēšanai nav piemērots, labāk šim nolūkam izmantot piektdienu vai sestdienu. Saules aptumsums var atnest vēlmi palīdzēt grūtībās nonākušiem cilvēkiem. Nozīmīgus darbus šonedēļ neuzsāc.

LA.lv