Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sāciet pārskatīt ikdienas rutīnu! Astroloģiskā prognoze 16. – 22.aprīlim0

Foto – Pixabay.com

Auns

Nedēļas sākums labs darbu plānošanai. Jāņem vērā, ka nedēļas vidū var iestāties zināms apjukums, kas visvairāk skars karjeras jomu. Der iedziļināties jautājumos par to, vai atrodos savā īstajā vietā un vai dzenos pakaļ īstajiem mērķiem. Nemēģini uzņemties atbildību par lietām, pār kurām tev nemaz nav kontroles.

Vērsis

Nedēļas sākumā jāsargās no pārmērībām ēšanā un dzeršanā, kā arī no pārmērīgas izšķērdības. Aktuālas rūpes par savu veselību. Lielāku apdomāšanu prasīs izglītības un eksistenciālie jautājumi, piemēram, vai ārpus tā, ko var sataustīt un ieraudzīt, eksistē vēl kaut kas vairāk. Aiz formas svarīgi nezaudēt saturu. Aiz skepses – patieso lietu būtību.

Dvīņi

Šonedēļ iespējams piedzīvot finansiālu nedrošību, bailes par to, vai spēsi atmaksāt rēķinus. Tāpat problēmas var sagādāt bailes atklāt savas jūtas. Aktuāli būtu ieklausīties partnera vēlmēs un vajadzībās un mēģināt tās pieņemt. Tāpat arī svarīgi nekautrēties atklāt savas vājās vietas un pieņemt citu cilvēku palīdzību.

Vēzis

Ja saskaries ar grūtībām attiecībās, atceries, ka tieši attiecību veidošana ir tā joma, kas palīdz mums augt, attīstīties un iepazīt pašiem sevi. Padomā, vai sarežģījumu iemesls tiešām ir partneris vai varbūt drīzāk tavas bailes satuvināties un zaudēt savu “es”. Bet varbūt tas ir kāds cits iekšējs “bloks”. Atceries, ka mēs pievelkam partnerus ar līdzīgām vājībām.

Lauva

Šonedēļ aktuāli pārskatīt savu rutīnas dzīvi. Varbūt ikdienas darbu pārskatīšana un optimizācija palīdzēs izbrīvēt vairāk brīvā laika. Varbūt esi pārāk pedantisks mazsvarīgās lietās un pārāk kritisks pret sevi? Neļaujies bailēm, ka tevi nenovērtēs, būt par iemeslu sevi pārāk daudz pārslogot darbā. Jāpārvērtē faktori, kas negatīvi ietekmē tavu veselību.

Jaunava

Šonedēļ būs pastiprināta vēlme būt mīlētai, tāpēc var aktualizēties bailes zaudēt mīļotās personas uzmanību. Bet atceries – lai gūtu mīlestību, nav jāizdabā tava partnera vēlmēm un jādzīvo saskaņā ar viņa gaidām attiecībā pret tevi. Labāk atklāj, kas tu patiesībā esi, tieši tas radīs patiesu jūsu tuvību. Atlicini laiku, lai pievērstos saviem hobijiem.

Svari

Svarīgi padomāt par to, vai tas, kā izpaud savas domas, vēlmes un vajadzības, ir citiem cilvēkiem uztverams un saprotams. Reti var iztikt ar mājieniem. Dažreiz nepieciešams pieņemt vienu kādu konkrētu lēmumu un ieņemt kādu noteiktu nostāju, nevis vienmēr tikai svārstīties starp nebeidzamajām melnbaltajām patiesībām.

Skorpions

Ja esi norūpējies par pieņemšanos svarā, laiks kaut ko darīt lietas labā. Tev šobrīd viegli ļauties pārmērībām un gastronomiskām izvirtībām, tāpēc cīņā ar liekajiem kilogramiem efektīvāka būs veselīga ēšana, nevis drastiska sevis ierobežošana. Padomā arī par to, vai ikdienā pietiekami daudz kusties. Varbūt noliec mašīnu un uz veikalu dodies kājām.

Strēlnieks

Visticamāk, šobrīd izjūti lielu nedrošību savu finanšu sakarā. Būsi spiests iedziļināties tajā, kā sadali savu budžetu un varbūt pārvirzīt ienākumus citā virzienā. Bet varbūt naudas tev ir gana, tikai tu tāpat nespēj justies drošībā? Varbūt neesi pārliecināts par savām spējām tikt galā ar naudu? Budžeta plānošana un tēriņu uzskaite te var palīdzēt.

Mežāzis

Ja tevi nomāc drūmas domas un smagums spiež sirdi, padomā, vai pats nesarežģī vienkāršas lietas. Varbūt nav vērts uzņemties atbildību par lietām, ar kurām galā var tikt citi. Varbūt nepieciešama lielāka uzticēšanās tuvajiem cilvēkiem. Šobrīd tavam ķermenim lieti noderēs stiepšanās un lokanības vingrinājumi. Centies izkustēties pēc iespējas biežāk.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ negaidot var pārņemt bailes no vientulības un rasties sajūta, ka esi atstāts ārpus visa notiekošā. Ņem vērā, ka tā ir tikai ilūzija. Ja tev svarīgi pabūt ar sevi, dod sev laiku, pasaule nekur nepazudīs. Neļaujies mazvērtības kompleksiem. Ir liela iespējamība saskarties ar bailēm zaudēt pašam sevi, arī tas var kalpot par iemeslu noslēgties sevī.

Zivis

Šonedēļ svarīgi padomāt par to, cik labs draugs tu esi. Vai uz tevi vienmēr var paļauties? Varbūt tu pats esi pārāk prasīgs pret saviem draugiem un esi izrādījis vilšanos par to, ka viņi neatbilst taviem ideāliem? Lai nu kā, svarīgi piedot un neturēt ļaunu prātu, ja kāds tev kaut ko nodarījis. Un būtu labi atrast laiku tiem draugiem, kas tev tuvi un svarīgi.

LA.lv