Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kādu kārdinājumu nesīs Līgo vakars? Astroloģiskā prognoze 18. – 24.jūnijam0

Foto – LA.lv

Auns

Ja pirmdienas rītu iesāksi uz optimisma nots, diena paies ļoti harmoniski. Otrdien iespējams neliels iekšējs apjukums, sargi savu nervu sistēmu. Ceturtdien – egoistiskas vēlmes mīlestībā var radīt sarežģījumus. Tava radošā gaume citiem liksies pārāk ekscentriska. Ievēro tradīcijas. Piektdien jau vari nedaudz pašikot. Sestdienas Līgo vakars var „uzdot pa nerviem”.

Vērsis

Otrdiena laba diena, lai mācītos vai mācītu. Trešdien vari visai raženi pastrādāt, spēsi atrisināt dažādus sarežģītus jautājumus. Sestdien – visai sarežģīti var būt vienoties par svinību gaitu ar savu otro pusīti. Lai Līgo vakars noritētu veiksmīgi, sarunās svarīgi ir neskart „jūtīgās” tēmas. Pārāk neiekarsti ar sava viedokļa aizstāvēšanu.

Dvīņi

Daži Dvīņi nedēļas vidū piedzīvos „karjeras krīzi”, nejauši radīsies pārdomas, vai esi savā īstajā vietā un vai tiešām dzīvē dari to, kas tev jādara. Līgo svinēšanas procedūrā svarīgi pēc iespējas ievērot veselīga uztura pamatprincipus. Atceries, kas par daudz, tas par skādi. Sarunās paseko, vai nekļūsti pārāk lielīgs, un arī lieku labāk nerunā.

Vēzis

Nedēļas sākums būs visai harmonisks. Otrdien aktuāla būs sevis garīgā pilnveidošana – lasi, meditē, izglītojies. Līgo vakarā var sanākt tā pavairāk patērēties, jo gribēsies izdabāt savām garšas kārpiņām.. Labāk jau laicīgi izveido pirkuma sarakstu un veikalā nepērc lietas, kuras vienkārši iekrīt acīs. Laicīgi izdomā, kur brauksi svētkos.

Lauva

Otrdiena piemērota jauniem iesākumiem un peļņas gūšanai. Ceturtdiena piemērota mākslas baudīšanai, kaislības sitīs augstu vilni. Noteikti ieklausies iekšējā balsī. Līgo vakarā nebūsi visai noskaņota svinēt, vairāk gribēsies kaut kur nolīst. Svētkos labāk palikt kaut kur māju tuvumā. Būs grūti ar apkārtējiem nonākt uz vienota viļņa.

Jaunava

Nedēļas produktīvākās dienas būs pirmdienas pēcpusdiena un otrdiena – labvēlīgas dokumentu noformēšanai, grāmatvedības kārtošanai, informācijas apstrādei. Ceturtdiena vairāk piemērota radošām darbībām, mūzikai, pastaigām. Līgo vakarā labprāt gribēsi parunāties ar citiem cilvēkiem par nopietnām tēmām.

Svari

Tiem, kuriem aktuāli kādi veselības jautājumi, nedēļas vidū var pārdomāt savu ārstēšanās stratēģijas efektivitāti. Ja ārstēšana ir atnesusi vilšanos, vajadzētu pārskatīt citus variantus. Līgo vakaru gribēsi svinēt kopā ar draugiem, attiecīgi rēķinies, ka tas radīs papildus izmaksas. Lai tās nebūtu liekas, iepriekš saskaņo savas un draugu vēlmes.

Skorpions

Otrdiena – komunikācijai veiksmīgākā diena, tiksi uzklausīts un tavam viedoklim būs svars. Diemžēl Līgo vakarā gan jārēķinās, ka ne visas tavas vēlmes un vajadzības tiks ņemtas vērā un nāksies samierināties ar dažām neērtībām. Ja spēj ar to tikt galā, svētki paies mierīgāk. Lietas, bez kurām nevari iztikt, sagādā sev pats jau laicīgi.

Strēlnieks

Ja neesi savedis kārtībā savu dzīves vietu, šonedēļ aktualizēsies zināma neapmierinātība ar sadzīves apstākļiem. Ceturtdien var būt grūtības komunikācijā ar pretējo dzimumu, labāk apmeklē kādu SPA procedūru un atslogo nervu sistēmu. Nedēļas nogalē kreņķīgu prātu radīs finanšu situācija un juridiskie jautājumi.

Mežāzis

Harmoniskākās nedēļas dienas – pirmdienas pēcpusdiena un otrdiena. Labas dienas pārrunām, kontaktu atjaunošanai. Ceturtdiena piemērota iziešanai sabiedrībā, bet nav piemērota, lai slēgtu vienošanos, vērstos pie autoritātēm un augstāk stāvošām personām. Līgo vakarā ne viss izdosies kā ieplānots un iecerēts. Rīkojies pēc apstākļiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lietišķiem darījumiem piemērotākā būs otrdiena. Ceturtdien paseko līdzi savam noskaņojumam – būsi kā spogulis.. Kāds būsi pats, tā arī cilvēki reaģēs. Līgo svētkos ēd tikai vieglu ēdienu. Esi pacietīgs, atļauj citiem izteikt savas vēlmes un ieteikumus, ja ietiepīgi pastāvēsi uz savu, viegli var rasties konflikti.

Zivis

Nedēļas vidū tevi var piemeklēt sava veida „personības krīze”. Ja jūties apjukusi, nekādus nozīmīgus lēmumus nepieņem, bet nogaidi līdz jūties atkal droši. Līgo vakaru pavadi kopā tikai ar tiem, kuri tev liekas interesanti. Pasākuma norises vietas mākslinieciska noformēšana spēs uzlabot garastāvokli gan tev, gan apkārtējiem.

LA.lv