Uncategorized

ASV policija nošauj ķīlnieku saņēmēju (Video) 16

Kadrs no video

Kāds vīrietis Luiziānas štata lauku rajona bankā iebrucis bankā, saņemot par ķīlniekiem trīs bankas darbiniekus. Uzbrucējs sašāva divus ķīlniekus pirms policija viņu nogalināja, neilgi pēc tam nomira arī viens no smagi ievainotajiem ķīlniekiem.

Kā atzina Luiziānas štata policijas pulkvedis Maiks Edmonsons, policisti iegāja ēkā pēc tam, kad uzbrucējs draudēja nogalināt ķīlniekus.

Policijas pārstāvis stāstīja, ka uzbrucējs iešāva diviem ķīlniekiem, kas bija bankas darbinieki, ķermeņa augšdaļā, un tad policija nāvējoši sašāva viņu. Edmonsons sacīja, ka sašautie ķīlnieki aizvesti no notikuma vietas kritiskā stāvoklī, bet vēlāk viens no viņiem miris.

Tiek vēstīts, ka uzbrucējs ir 20 gadus vecais Fuaeds Abdo Ahmeds.

Otrdienas pusdienas laikā viņš bankas “Tensas State Bank” filiālē Sentdžozefā saņēma par ķīlniecēm divas sievietes un vienu vīrieti. Vēlāk viņš vienu sievieti, kas arī bija bankas darbiniece, atbrīvoja.

Policija norādīja, ka Kalifornijā dzimušais Ahmeda mērķis nebija bankas aplaupīšana. Viņa dzīvesvietā atrastie pieraksti liecina, ka viņš plānojis ķīlnieku saņemšanu un viena ķīlnieka nogalināšanu. Viņa ģimenei pilsētā pieder pirmās nepieciešamības preču veikals.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/z7Dl3axImCg” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

LA.lv