Mobilā versija
+10.3°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
30. marts, 2017
Drukāt

Atklāj apskatei daļu Boba Dilana skandalozā un slepenā arhīva

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

ASV Oklahomas štatā ir atklāta daļa no rokmūziķa Boba Dilana savulaik slepenā arhīva, kurā ir tūkstošiem stundu gari studijas ierakstu materiāli, filmu ruļļi un nepublicēti dziesmu teksti.

Vairāk nekā 1000 vienības no kolekcijas, kas uzkrāta Dilana sešus gadu desmitus ilgajā mūziķa karjerā, tagad ir pieejamas pētniekiem Džilkrīsa muzeja Helmeriha Amerikāņu pētījumu centrā Oklahomas štata Talsas pilsētā.

Dilana arhīvā kopumā gan ir apmēram 6000 vienību.

Atklāšana notiek gadu pēc tam, kad Džordža Kaizera Ģimenes fonds un Talsas Universitāte iegādājās šo kolekciju par summu, kas esot bijusi robežās no 15 līdz 20 miljoniem ASV dolāru.

Sabiedrība varēs iepazīties ar daļu no šiem materiāliem, kad tuvāko divu gadu laikā Talsā tiks atvērts Boba Dilana centrs. Tas aizņems daļu ēkas, kuras pretējā pusē jau ir ierīkots centrs, kas veltīts mirušajam mūziķim Vudijam Gatrijam, kurš lielā mērā iespaidojis Dilanu.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+