×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
25. septembris, 2014
Drukāt

Atklās teātri bērniem un pusaudžiem “Šmulītis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skats no izrādes "Mēness dārzā".

Nevalstiskais teātris “Dirty Deal Teatro” un biedrības “Ascendum” bērnu kultūras projekts “Garā pupa” radījuši jaunu teātra izrāžu ciklu “Šmulītis”, kas turpmāk bērniem un jauniešiem piedāvās aizraujošus teātra notikumus, portālam LA.lv pastāstīja “Dirty Deal Teatro” pārstāve Daina Tabūna.

“Šmulītis” tiks atklāts 4.oktobrī ar izrādi “Mēness dārzā”, kas paredzēta 7.-12. klašu skolēniem. Jaunais iestudējums būs veidots pēc Kārļa Skalbes pasaku motīviem, un tajā tiks pievērsta uzmanība jautājumiem, kas skar cilvēka pieaugšanu – sevis meklējumiem, pirmo mīlestību, draudzību un arī sastapšanos ar nāvi. Izrādi “Mēness dārzā” iestudē režisore un aktrise Inga Tropa, un tajā piedalās aktieri Karīna Tatarinova, Elīna Dambe, Kristaps Ķeselis un Jānis Kronis.

“Šmulīša” repertuārā šobrīd iekļautas arī “Dirty Deal Teatro” jau pirmizrādi piedzīvojušās izrādes dažāda vecuma bērniem un pusaudžiem: “Kā saule gadījās” (3 – 6 gadi), “Baltā grāmata” (1. – 5. klase), “Nāves ēnā” (6. – 8. klase) un citas. Visas izrādes norisinās “Dirty Deal Teatro” telpās.

Daļa no izrādēs gūtajiem ienākumiem tiks novirzīti bērnu kultūras projekta “Garā pupa” aktivitātēm. Atnākot uz kādu no “Šmulīša” izrādēm, tiks dāvāta iespēja apmeklēt teātri tiem bērniem un pusaudžiem, kuriem reģionālās vai sociālās nevienlīdzības dēļ nav iespējas apmeklēt kultūras pasākumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+