Mobilā versija
Brīdinājums +5.9°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
25. septembris, 2014
Drukāt

Atklās teātri bērniem un pusaudžiem “Šmulītis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skats no izrādes "Mēness dārzā".

Nevalstiskais teātris “Dirty Deal Teatro” un biedrības “Ascendum” bērnu kultūras projekts “Garā pupa” radījuši jaunu teātra izrāžu ciklu “Šmulītis”, kas turpmāk bērniem un jauniešiem piedāvās aizraujošus teātra notikumus, portālam LA.lv pastāstīja “Dirty Deal Teatro” pārstāve Daina Tabūna.

“Šmulītis” tiks atklāts 4.oktobrī ar izrādi “Mēness dārzā”, kas paredzēta 7.-12. klašu skolēniem. Jaunais iestudējums būs veidots pēc Kārļa Skalbes pasaku motīviem, un tajā tiks pievērsta uzmanība jautājumiem, kas skar cilvēka pieaugšanu – sevis meklējumiem, pirmo mīlestību, draudzību un arī sastapšanos ar nāvi. Izrādi “Mēness dārzā” iestudē režisore un aktrise Inga Tropa, un tajā piedalās aktieri Karīna Tatarinova, Elīna Dambe, Kristaps Ķeselis un Jānis Kronis.

“Šmulīša” repertuārā šobrīd iekļautas arī “Dirty Deal Teatro” jau pirmizrādi piedzīvojušās izrādes dažāda vecuma bērniem un pusaudžiem: “Kā saule gadījās” (3 – 6 gadi), “Baltā grāmata” (1. – 5. klase), “Nāves ēnā” (6. – 8. klase) un citas. Visas izrādes norisinās “Dirty Deal Teatro” telpās.

Daļa no izrādēs gūtajiem ienākumiem tiks novirzīti bērnu kultūras projekta “Garā pupa” aktivitātēm. Atnākot uz kādu no “Šmulīša” izrādēm, tiks dāvāta iespēja apmeklēt teātri tiem bērniem un pusaudžiem, kuriem reģionālās vai sociālās nevienlīdzības dēļ nav iespējas apmeklēt kultūras pasākumus.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+