Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
30. oktobris, 2012
Drukāt

Atlīdzības cietušajiem

Lai gan CSNg rezultātā OCTA atlīdzina ne tikai cietušā mantai nodarītos, bet arī personai radītos zaudējumus, visbiežāk CSNg sekas autoīpašnieki saista ar spēkrata bojājumiem, nevis nemateriālajiem zaudējumiem: ārstēšanās, pārejoša darbnespēja, pensijas apgādājamajiem u. c., uzskatot, ka tikai materiālie zaudējumi varētu robežoties vairākos simtos latu.

 

Tomēr, kā liecina Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) dati, vislielāko zaudējumu atlīdzību apmēru veido izdevumi par sniegto neatliekamo palīdzību negadījumā cietušajiem, ārstēšanos stacionāros un rehabilitāciju. Šobrīd zaudējumu kompensēšana valstij veido 36% no kopējām personai nodarīto zaudējumu atlīdzībām, veidojot otru nozīmīgāko izmaksu daļu.

 

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+