×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Ātrās palīdzības arodorganizācijas izsaka neuzticību NMPD vadītājam Ploriņam (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (no kreisās) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītājs Armands Ploriņš tikšanās laikā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta arodorganizācijām.

Ātrās palīdzības dienesta arodorganizācijas ceturtdien nolēma izteikt neuzticību Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītājam Armandam Ploriņam, par to tiks informēts veselības ministrs Guntis Belēvičs, lūdzot izvērtēt Ploriņa atbilstību amatam, aģentūrai BNS pavēstīja NMPD Rīgas reģiona arodorganizācijas priekšsēdētājs Aleksejs Baranovs.

“Pēc tikšanās ar ministru sanāca arodorganizācijas komitejas un vienbalsīgi lēma par neuzticības izteikšanu Ploriņa kungam. Līdz ar to tuvākajā laikā mēs vērsīsimies pie veselības ministra ar lūgumu izvērtēt Ploriņa kunga atbilstību ieņemamajam amatam,” pastāstīja arodorganizācijas līderis.

Ceturtdien tikās arodbiedrības biedri no Vidzemes, Kurzemes, Zemgales un Rīgas, kopumā aptuveni simt cilvēku.

Baranovs teica, ka neuzticība izteikta, balstoties uz Valsts kontroles ziņojumu par NMPD nelietderīgajiem tēriņiem, nespēju ilgstoši atrisināt darbinieku trūkumu, nespēju rast līdzekļus darbinieku atalgojumam, pārmests arī autoritatīvs vadības stils.

No Ploriņa atbildes par problēmām ceturtdien tikšanās laikā neesot iegūtas.

“Diemžēl likums mums neatļauj streikot, bet darbinieki jau streiko ar atlūgumiem. Ja šāda veida vadība turpināsies, dienestā vairs nebūs, kam strādāt,” uzskata Baranovs.

Tikšanās laikā ar veselības ministru Ploriņa atbilstība amatam neesot pārrunāta. Lēmumu par neuzticības izteikšanu komitejas pieņēmušas pēc tām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Neuzticību viņš pats jau ir izteicis sev ar savu nolaidību un bezatbildību, tagad viņam būtu jāatgriež izsaimniekotā nauda valsts kasē un jāsaņem tiesas sēdē paredzētais sods. Tas nenotiks, jo mums ir vishumānākie,( pareizāk sakot ) nav likumu lai varēu sodīt par zagšanu lielos apmēros, var sodīt tikai pļēgurus, kuri nozog bodē kārtējo pudeli. Tos noķer uzreiz un ātri vien ir aiz restēm. Tāpēc ir jāzog miljonus, lai vienmēr būtu uz brīvām kājām.

  2. Kāpēc pārbaudes laikā tika novāktas visas baltās ātrās palīdzības mašīnas?
    Mediķi kā apkopējas mazgā “ātrās” mašīnas, autobusu parkos vadītāji atstāj autobusu apkopējai, kura to uzkopj, bet te ģimene mājās gaida savu mediķi, kamēr izbirstēs un noslaucīs visus putekļus no sasalušajam ampulām. Ne tā?

Draugiem Facebook Twitter Google+