Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. februāris, 2015
Drukāt

Atrastas Liepājā kanālā iebraukušā vīrieša mirstīgās atliekas

Foto - www.liepajniekiem.lvFoto - www.liepajniekiem.lv

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) darbinieki pirmdien pusdienlaikā atraduši svētdien Liepājā, Vecajā ostmalā, tirdzniecības kanālā iebraukušā autovadītāja mirstīgās atliekas, informē VP KRP pārstāve Signe Šteinberga.

Viņa stāsta, ka svētdien, 15. februārī, plkst. 12:50 policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Vecā ostmalā, tirdzniecības kanālā iebraukusi automašīna “Opel Astra”, kuru vadīja 1953. gadā dzimis vīrietis. Tajā pašā dienā no ūdens izcelta automašīna. Savukārt noslīkušais vīrietis atrasts un no ūdens izcelts pirmdien ap plkst. 12.

Policijā tiek noskaidroti notikušā apstākļi Kriminālprocess nav uzsākts, jo fakti neliecina, ka būtu noticis noziedzīgs nodarījums.

Portāls “www.liepajniekiem.lv” iepriekš vēstīja, ka saskaņā ar aculiecinieku stāstīto divas sievietes atstājušas automašīnu stāvlaukumā un devušās iepirkties, bet vīrietis viens palicis mašīnā. Pēc brīža mašīna iebraukusi kanālā. Nav zināms, kas īsti notika – vai vīrietis, kurš sirga ar smagu slimību, nejauši iedarbināja mašīnu, vai arī tas noticis apzināti.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+