bs-tsmoki.by

VEF revanšējas Minskas pūķiem 0

Latvijas basketbola čempionvienība “VEF Rīga” vakar VTB Vienotās līgas spēlē Minskā ar 75:68 uzvarēja “Cmoki”, sperot sesto soli izslēgšanas spēļu virzienā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139

Oktobrī Minskas pūķi, ko tulkojumā nozīmē “Cmoki”, aizveda negaidītu, taču pelnītu uzvaru no Rīgas (89:83). Kopš tā laika mūsu komandā bijuši vērienīgi papildinājumi, ar kuriem ir gana, lai iekļūtu izslēgšanas spēļu zonā un arī revanšētos minskiešiem par zaudējumu.

Nocirst baltkrievu pūķa galvas gan nebija viegli, un uzvara atnāca vien pēdējā minūtē. Rīdzinieki lieliski sāka spēli, labi meta no tālās distances, pārliecinoši uzvarēja pirmajā ceturtdaļā un otrās sākumā sasniedza pārsvaru 28:14. Tomēr visai spēlei pietrūka stabilitātes, un tā izvērtās sīk­stā cīkstiņā. Pirms nedēļas slavēju rīdzinieku leģionārus, taču par uzvaru Min­skā lielākais paldies savējiem. Artūrs Bērziņš iemeta piecus tālmetienus no pieciem, Kristaps Janičenoks – četrus, spēles izskaņā ļoti svarīgu trāpījumu un uzbrukumā izcīnītu bumbu pielika arī Kenans Bajramovičs. Visai komandai kopā 13 precīzi trejači, kas ļāva kompensēt zaudējumu cīņā zem groza un spēles galotnē iniciatīvu turēt savās rokās. Nākamā VTB Vienotās līgas spēle vefiešiem būs 3. februārī viesos pie B grupas līdervienības “Himki”.

VTB VIENOTĀ LĪGA, B GRUPA

* Minskas “Cmoki” – “VEF Rīga” 68:75 (14:25, 34:37, 53:54), Bensons 16, Hanters 12, Uļjanko 10; Janičenoks un A. Bērziņš pa 17, Bajramovičs 11, Brauns 9, Nikss un Kuksiks pa 8, Robinsons 3, Strēlnieks 2.

Tabulā: 1. “Himki” 11-0, 2. “CSKA” 11-1, 3. “Triumf” 7-5, 4. “VEF Rīga” 6-6, 5. “Krasnije kriļja” 5-7, 6. “Krasnij oktjabrj” 4-7, 7. “Cmoki” 4-7, 8. “Astana” 4-8, 9. “Neptunas” 3-8, 10. “Azovmash” 3-9.