×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
10. aprīlis, 2013
Drukāt

“Atsvabinātais Džango” Ķīnā tiks izlaists ar “nelielām korekcijām”

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Gatavojoties izdošanai Ķīnā, režisora Kventina Tarantino asiņainajā vesternā “Django Unchained” (“Atsvabinātais Džango”) izdarītas “nelielas korekcijas”, paziņoja filmu studijas “Sony Pictures” pārstāvis.

Filmā “asiņu krāsa nomainīta uz tumšāku”, kā arī “samazināts augstums, kādā izšļācas asinis”, sacīja Džans Miao, piebilstot, ka tas nepazemināšot filmas kvalitāti.

Tarantino izmaiņas uzskatījis par “progresu, nevis kompromisu”, raksta ķīniešu avīze. “Tas, ko mēs saucam par asinsizliešanu un vardarbību, ir tikai līdzeklis, ar kuru panākt filmas mērķi,” tā atreferē Džana teikto.

Par spīti izmaiņām “oskarotās” filmas garums paliks nemainīgs – 165 minūtes.

Tā ir pirmā Tarantino filma, kas tiks izdota Ķīnā. Komunistiskās valsts cenzori seksuāli atklātas var vardarbīgas ainas uzskata par nepiemērotām demonstrēšanai un bieži tās dzēš no ārzemju kinolentēm.

Ķīnas 2012.gada kases ieņēmumi sasniedza 2,7 miljardus ASV dolāru (1,46 miljardus latu). Ķīnas kinoteātros ar izmaiņām tika izrādītas arī tādas Holivudas filmas kā “Skyfall” (“Operācija “Skyfall””) un “Cloud Atlas” (“Mākoņu atlants”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+