Horoskopi un mistika
Horoskopi

Attiecību horoskops. Kā dažādu zodiaka zīmju dāmas “audzina” savus vīriešus 0

pixabay.com

Auns

Mēs ar tevi esam vienisprātis – audzināt vīriešus ir nepateicīga un bezjēdzīga lieta, taču tik un tā daudzas sievietes nelaiž garām šo izdevību. Turklāt dažādu zodiaka zīmju dāmas attiecas pret stiprā dzimuma audzināšanu pa savam. Uzzināsim, kā! Tikai neuztver visu zemāk minēto pārāk nopietni. Pasmaidi!

Auns ir kategoriska dāma un par jebkuru kļūdu daudz nedomājot, sadod vīrietim pa mizu. Vīrietis no pārsteiguma visbiežāk izbola acis un izliekas par beigtu – no sērijas: es neko nezinu, neko neesmu redzējis. Bet ar sievieti Aunu tas neiet cauri. Viņa, ja nepieciešams, sados pa ādu gan otro, gan trešo reizi. Turklāt viņa to var izdarīt arī publiski. Kas tur tāds?

Vērsis

Sievietes Vērši parasti vīriešus vērtē zemāk par sevi. Ko no viņiem paņemsi? Bezjēdzīgi, bezpalīdzīgi, ne paši gudrākie, bet tādas jaukas būtnes! Kamēr viss risinās pēc plāna un vīrietis uzvedas klusi un pakļāvīgi, sieviete Vērsis ir mierīga. Viņa tur vīrieti savā dzelžainajā tvērienā, bet viss ir pieklājības robežās. Taču nabagam vajag tikai pārkāpt disciplīnu, lai mūsu dāma uzreiz zaudētu pacietību un sūtītu vīrieti pie mātes. Piedot piedos, taču tikai pēc patiesas grēku nožēlas un dārga gredzena iegādes.

Dvīņi

Dvīņu dāmām nav pieņemama pieaugušas, nobriedušas personības audzināšana. Vai viņām nav ko darīt, vai? Viņas labāk nodarbosies ar kaut ko vērtīgu. Ja Dvīnēm kaut kas vīrietī nepatīk, viņas ar viņiem nesatiekas/nedzīvo kopā/nerada bērnus. Viss ģeniālais ir vienkāršs.

Vēzis

Galvenais Vēžu princips – gādība un mīlestība. Vienmēr silts un tīrs mājoklis, gardas vakariņas – jebkurš vīrietis vienmēr pēc darba steidzas pie šādas sievietes. Taču vajag tikai viņam kaut kur aizkavēties, kā Vēžu dāma izstiepj savas maģiskās spīles, lai akurāti apstrādātu mīļotajam smadzenes. Vēl ilgi viņa “ēdīs” viņu pa karotītei, piebilstot: “Un kā tev nav kauna! Es taču visu daru tevis dēļ. Visu!”

Lauva

Lauvenes nevienu neaudzina, jo sākotnēji par partneriem izvēlas pašpietiekamus vīriešus. Šādi “tēviņi” neparko neļaus sevi pamācīt. Maksimums, uz ko ir spējīga Lauvu dāma šādās attiecībās, ir parūkt. Abi paaugstina viens pret otru balsi, nomierinās un norimst līdz nākamajam kaislību uzliesmojumam.

Jaunava

Jaunava audzina vīrieti ilgi, neatlaidīgi un nomācoši. Vīrietis jau paspēj nodzīvot vēl vienu dzīvi, bet viņa tik un nekādi nespēj rimties. Turklāt Jaunava bieži redz, kuram “pacientam” ir izredzes uz izveseļošanos, bet kurš ir pilnībā bezcerīgs. Taču viņai sirdsapziņa neļauj atdot citai sievietei šo neaudzināto sivēnu. Tāpēc viņa “audzina” viņu līdz zināmam laikam, bet pēc tam, protams, pamet.

Svari

Svaru dāmas ir pārliecinātas, ka uzslavas ir labākais vīrieša audzināšanas veids. Pirmajā laikā viņš dzīvo ar viņu kā Dieva azotē. Viņš nedara absolūti neko, bet Svaru sieviete pamanās viņu paslavēt! Tomēr drīz vien mūsu labticīgais draugs sāk saprast, ka ir daudz tādu, kas Svaru dāmai varētu sniegt personisku laimi, un sāk kustēties. Tā viņš sevi saņem rokās un “pāraudzinās” pats.

Skorpions

Sieviete Skorpions ir pāraudzināšanas meistare. Darbā tiek laista šantāža, draudi, meli, dominēšana un varas izrādīšana. Ļoti drīz šo dāmu mīļotie kļūst balti un pūkaini, bet tad mūsu audzinātājām kļūst garlaicīgi un neinteresanti. Taču tā nav problēma! Jo vienmēr var atrast kādu, ko atkal var pāraudzināt.

Strēlnieks

Strēlniece vīrieti audzina kā suni. Izdarīji kaut ko labu, saņem balvu, sliktu – dabon pa ādu. Kopumā viss darbojas lieliski. Galu galā viņa izaudzina vīrieti par ideālu robotu, kurš iedos ķepu, kad vajadzēs. Tikai viena problēma – mūsu dāmai kļūst garlaicīgi. Audzināt vairs nav ko!

Mežāzis

Mežāžu dāmas kā audzināšanas līdzekli izmanto īdēšanu un zāģēšanu. Vārdu sakot to, ko ienīst visi vīrieši bez izņēmuma. Šā iemesla dēļ kopā ar sievieti Mežāzi kopā paliek tikai vīrieši lupatas, kuri neko saldāku par redīsiem šajā dzīvē nav baudījuši. Ja Mežāžu dāma šajā dzīvē negrib palikt viena, vēlams, lai viņa pārskatītu savas audzināšanas metodes vai vismaz kļūtu maigāka un mazāk piekasīga.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir vienīgā zodiaka zīme, kas neaudzina nevienu, pat vīriešus. Kam Ūdensvīru dāmām tas vajadzīgs? Liekas problēmas, liekas rūpes, pierašana un atkarība. Pie velna to! Sieviete Ūdensvīrs pieņem vīrieti tādu, kāds viņš ir, vai nesatiekas ar viņu vispār.

Zivis

Saistītie raksti

Zivis audzina vīriešus (vai domā, ka audzina) ar morālo teroru. Histērijas – tas ir viņu jājamzirdziņš. Roku lauzīšana, asaras, nopūtas – tāda ir Zivju dāmu ikdienas uzvedība. Savukārt iemīļotākais audzināšanas veids ir ilgi un tēlaini klusēt, bet uz visiem jautājumiem atbildēt: “Nē, nekas nav noticis. Viss ir normāli”.

Bet kā savu vīrieti audzini tu? Vai varbūt tu esi Ūdensvīrs, kurš ir pārliecināts, ka audzināt var tikai mammas? Padalies ar savu viedokli komentāros!

Avots: “makataka.ru”

LA.lv