Latvijā
Kriminālziņas

Vēl skaidro, kurš bija pie stūres: Līvānu pusē smaga avārija0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Evija Trifanova

Vakar Latvijā reģistrēti 87 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 13 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Avārija, kurā gāja bojā cilvēks, notikusi Latgalē. Otrdien seši cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pa diviem – Vidzemē, Zemgalē un Latgalē, bet viens – Kurzemē. Divi no cietušajiem bija velosipēdisti, bet viens – gājējs.

Policijas pārstāve Ksenija Belova aģentūru LETA informēja, ka traģiskais negadījums ar bojāgājušo noticis Līvānu novada Rudzātu pagastā, uz ceļa Rudzāti-Varakļāni.

Sākotnējā informācija liecina, ka autovadītājs nav izvēlējies drošu braukšanas ātrumu un nav varējis savaldīt transportlīdzekli ceļa līkumā, tāpēc mašīna apgāzusies.

Avarējušajā transportlīdzeklī atradušies divi 1969.gadā dzimuši vīrieši, viens no viņiem ir gājis bojā, bet otrs nogādāts ārstniecības iestādē.

Pašlaik policija vēl skaidro, kurš no abiem vadījis transportlīdzekli, tāpat tiek precizēti citi notikušā apstākļi.

Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi desmit autovadītājus: četrus – Rīgā, trīs – Zemgalē, bet pārējos novados – pa vienam.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 178 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 42 autovadītāji, Vidzemē – 48, Latgalē – 45, Zemgalē – 23, bet Kurzemē – 20 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 416 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

LA.lv