×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
19. marts, 2014
Drukāt

Baidena vizīte – signāls pret destabilizāciju (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lietuvas premjerministrs Aļģirds Butkevičs ASV viceprezidenta Džo Baidena vizīti Lietuvā vērtē kā apstiprinājumu NATO kolektīvās aizsardzības saistībām un brīdinājuma signālu tiem, kuri ir ieinteresēti destabilizēt situāciju reģionā.

“Mēs novērtējam viņa vizīti kā vēl vienu pierādījumu tam, ka NATO sabiedrotie, visupirms jau ASV, turpina garantēt kolektīvo drošību un skaidra signāla sūtīšanu tiem, kas ir ieinteresēti situācijas reģionā destabilizācijai,” teica Butkevičs. Viņš uzsvēra, ka Lietuva, tāpat kā citas rietumvalstis, neatzīst Krimā notikušo referendumu par pievienošanos Krievijai, jo tautas nobalsošana notika okupācijas apstākļos. “Citas valsts ieroču aizsegā cilvēki nevar pēc brīvas gribas izvēlēties savu nākotni,” piebilda Butkevičs. ASV viceprezidents Baidens vakar ieradās Varšavā, kur viņam bija sarunas ar Polijas prezidentu Broņislavu Komorovski un premjerministru Donaldu Tusku, kā arī Igaunijas prezidentu Tomasu Ilvesu, kurš ieradies vizītē Polijā. Šodien ASV viceprezidents Baidens Viļņā tiksies ar Lietuvas prezidenti Daļu Grībauskaiti un Latvijas prezidentu Andri Bērziņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. asiņGaļēdāji bez jauniem upuriem miera un demokrātijas vārdā nevar iztikt tādēļ tur kur tie pabijuši ir daudzu ,ciešanas un izpostītas valstis-haoss,vardarbība ir viņu līdzeklis lai paēstu.

  2. Kopa ar visiem juusu atbalstiitajiem uzvilksim masta.

  3. Citas valsts ieroču aizsegā cilvēki nevar pēc brīvas gribas izvēlēties savu nākotni,
    Tad ko ASV dara visā pasaulē vai atnesusi tikai brīvību vai haosu nav jau svarīgi ko viņi runā galvenais ir skaties uz viņu darbiem un tie ir baisi.

Draugiem Facebook Twitter Google+