Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
4. marts, 2014
Drukāt

Baltijas flote rīko mācības Kaļiņingradā (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievija vienā no Kaļiņingradas apgabala poligoniem sarīkojusi Baltijas flotes motorizēto strēlnieku vienību un gvardes brigādes taktiskās mācības, kurās piedalās vairāk nekā 3500 karavīru un 450 militārās un speciālās tehnikas vienību.

Baltijas flotes kuģi jūrā praktizējas zenītraķešu un artilērijas apšaudēs pret mērķiem gaisā, uz ūdens un zem ūdens. Jūras poligonā tiek izmēģināti artilērijas dueļi ar nosacītā pretinieka kuģiem, slīpētas iemaņas zemūdeņu meklēšanā un izsekošanā un mīnu izlikšanā. Sauszemes mācībās savukārt tiek pilnveidotas iemaņas kaujas šaušanā no visu veidu šaujamieročiem, granātmetējiem, bruņutransportieriem, tankiem, artilērijas un reaktīvajām sistēmām uz mērķiem, kas atveido nosacītā pretinieka kaujas tehniku un karaspēku. Sauszemes spēkus no gaisa atbalsta flotes aviācija. Šīs mācības sarīkotas, veicot neplānotu Krievijas Rietumu un Centrālā kara apgabala kaujas gatavības pārbaudi, ko februāra beigās izsludināja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai jau padomju ķēmi izrādās.

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+