×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
19. februāris, 2013
Drukāt

Baltkrievija mēģinās pāraudzināt “pusaugu slaistus”

Foto - AFPFoto - AFP

Lai Baltkrievijas pusaudžus atradinātu no “patērētāju attieksmes”, tur vasarās plānots izveidot darba un atpūtas nometnes, paziņoja nozares amatpersonas, piebilstot, ka patlaban tiek pieslīpēts atbilstošs Ministru kabineta nolikums.

14 līdz 18 gadus veci pusaudži tiks sūtīti ne tikai uz veselības stiprināšanas, bet arī uz “darba un atpūtas” nometnēm, teikts dokumentā, kuru vēl 18. janvārī parakstījis premjerministrs Mihails Mjasņikovičs. Nometnēs pusaudžiem vairākas stundas dienā būs jāstrādā “izglītības, celtniecības, apkārtējās vides aizsardzības un lauksaimniecības jomās”. Ideja par darba nometnēm radusies, domājot par “pusauga slaistu” pāraudzināšanu.

“Bērniem ir jāpelna līdzekļi pašiem sev, lai viņos mazāk audzinātu patērētāju attieksmi. Pilsētās mēs audzinām dīkdieņus,” norādīja Iedzīvotāju atveseļošanās, sanatoriju un kūrortu ārstniecības republikāniskā centra direktors Nikolajs Mazurs. Darba nometnes tiks izveidotas visā Baltkrievijas teritorijā, vienīgi Černobiļas AES avārijā cietušajos apvidos to nebūs. Pusaudži atpūtīsies un strādās tikai ar vecāku atļauju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+