BATE bez Dubras bezspēcīgi piekāpjas “Barcelona” 0

Latvijas futbola valstsvienības aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā Baltkrievijas čempione Barisavas BATE UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra trešās kārtas spēlē otrdien savā laukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās Spānijas grandam “Barcelona”, kas ir pagājušās sezonas turnīra uzvarētāja.
Kaut “Barcelona” mačā guva tikai divus vārtus, abas reizes atzīmējoties pēc Ivana Rakitiča sitieniem, kuram rezultatīvas piespēles veica Neimars, kopējā raidījumu pa vārtiem attiecība bija 21:4.
Kā zināms, Latvijas pārstāvis Dubra guvis savainojumu, tāpēc šajā mačā laukumā nevarēja doties. Savukārt pagājušās sezonas UEFA Čempionu līgas uzvarētājai “Barcelona” joprojām nevar palīdzēt tās lielākā zvaigzne Lionels Mesi no Argentīnas.
Otrajā E apakšgrupas mačā otrdien Vācijas klubs Leverkūzenes “Bayer” savā laukumā dramatiski cīnījās 4:4 (2:2) ar “AS Roma” futbolistiem no Itālijas.
Pirmajās 20 minūtēs pēc diviem meksikāņa Havjera Ernandesa jeb Čičarito raidījumiem “Bayer” izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr nākamos četrus vārtus guva “AS Roma” – vēl pirmajā puslaikā divreiz precīzs bija Daniēle de Rosi, bet otrajā puslaikā viņam ar precīziem raidījumiem piebiedrojās Miralems Pjaničs un Jago Falke.
Tomēr pēdējās desmit minūtēs “Bayer” tomēr izdevās izraut neizšķirtu – vispirms ar sitienu vārtu augšējā stūrī atzīmējās Kevins Kamps, bet neizšķirtu panāca Admirs Mehmedi.
Līdz ar to UEFA Čempionu līgas E apakšgrupas kopvērtējumā līdere pēc trim kārtām ar septiņiem punktiem ir “Barcelona”, pie četriem punktiem tikusi “Bayer”, bet BATE un “AS Roma” kontā ir attiecīgi trīs un divi punkti.
Grupu turnīrā, kas risināsies līdz 9.decembrim, 32 komandas salozētas astoņās apakšgrupās. Pēc divu apļu sacensībām katras grupas divas spēcīgākās vienības iekļūs astotdaļfinālā, bet trešajā vietā palikušās komandas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā.
Čempionu līgas fināls nākamā gada 28.maijā norisināsies “San Siro” stadionā Milānā.