×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 21. augusts, 2018
27. aprīlis, 2018
Drukāt

Bauskā skolas stadionā atrasts sprādzienbīstams priekšmets; veikta evakuācija

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Ilustratīvs attēls

Šorīt Bauskas 2.vidusskolas stadionā, veicot būvdarbus, atrasts kara laika sprādzienbīstams priekšmets, un evakuēti gan izglītības iestādes, gan bērnudārza “Zīlīte” audzēkņi, noskaidroja aģentūra LETA.

Valsts policijā informācija par, iespējams, kara lādiņu saņemta plkst.8.15. Policijas pārstāve Ieva Sietniece skaidroja, ka, lai nodrošinātu drošību, no izglītības iestādēm evakuēti audzēkņi un personāls, notikuma vieta ierobežota.

Pašvaldībā uzsvēra, ka abu izglītības iestāžu bērni ir drošībā. Bērnudārza “Zīlīte” audzēkņi devās uz filiāli Dārza ielā, 2.vidusskolas mazākie audzēkņi mēroja ceļu uz Bauskas pilsētas stadionu un sporta centru “Mēmele”, savukārt lielākiem skolēniem atļauts iet mājās.

Uz laiku slēgtas arī būvlaukumam piegulošās ielas – Dārza, Slimnīcas un Plūdoņa iela.

Atbildīgie dienesti notikuma vietā gaida ierodamies sapierus. Plānots, ka audzēkņi izglītības iestāžu telpās varēs atgriezties pēc trim četrām stundām, kad savu darbu būs paveikusi sapieru vienība.

Pašvaldības noslēgtais iepirkums liecina, ka sporta laukuma pārbūvi par 1 189 334 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, veic SIA “Reaton, LTD “.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+