“Bayern” uzvar viesos; “Barcelona” neizšķirts ar “AC Milan” 0

Uzvaru UEFA Čempionu līgas futbolā ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izcīnīja Vācijas klubs Minhenes “Bayern”, kamēr turnīra čempioni “Barcelona” no Spānijas viesos cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 ar Itālijas pagājušā gada spēcīgāko klubu “AC Milan”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

“Bayern” futbolisti aizvadītajā mačā izbraukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja Francijas klubu Marseļas “Olympique”, sperot platu soli pretim iekļūšanai pusfinālā. Pirmā puslaika izskaņā viesus vadībā izvirzīja Mario Gomess, bet mača 69.minūtē otros vārtus “Bayern” labā guva Arjens Robens. Lai arī cīņas gala iznākums liecina par Vācijas kluba pārsvaru, laukuma saimnieki mača gaitā neizmantoja vairākas lieliskas iespējas gūt vārtus.

Savukārt “AC Milan” un “Barcelona” cīņā bumbas kontroles pārsvars piederēja viesiem, kuri pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu, kamēr mājinieki bija ļoti bīstami pretuzbrukumos. Lai arī par labu “Barcelona” komandai runā ievērojami lielāks veikto sitienu skaits (17 pret “AC Milan” pieciem), tieši “AC Milan” vienībai bija labākās vārtu gūšanas iespējas, kad no teicamām pozīcijām precīzi nebija Robinju un Zlatans Ibrahimovičs.

Kā ziņots, pirmajos ceturtdaļfināla mačos otrdien uzvaras svinēja komandas, kas spēlēja izbraukumā – Spānijas vienība Madrides “Real” ar 3:0 (0:0) pārspēja Nikosijas APOEL klubu no Kipras, bet Anglijas premjerlīgas komanda Londonas “Chelsea” ar 1:0 (0:0) uzvarēja Lisabonas “Sporting” no Portugāles.

Ceturtdaļfināla atbildes mači norisināsies 3. un 4.aprīlī. Pusfinālā, kas notiks aprīļa vidū un beigās, iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā. Sacensību pusfinālā savā starpā tiksies “Olympique”/”Bayern” un APOEL/”Real”, kā arī “Benfica”/”Chelsea” un “AC Milan”/”Barcelona” pāru uzvarētāji. UEFA Čempionu līgas fināls notiks Minhenē 19.maijā.