×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. novembris, 2016
Drukāt

Bērns bija sēdeklītī vai klēpī: Policija informē par traģēdiju pie Lorupes gravas (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Pagājušās nedēļas nogale iezīmējās īpaši nepatīkama ar vairākiem ceļu satiksmes negadījumiem, kuri arīdzan guva plašu rezonansi mediju telpā. Starp notikušajiem negadījumiem, vairākos cietuši arī bērni – vienā no tiem dzīvību zaudēja 2 gadus veca meitenīte. Negadījuma izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka bērns atradies bērnu sēdeklītī, sacīts policijas paziņojumā.

Kā viens no brīvdienās notikušajiem negadījumiem, plaši atspoguļots pagājušajā svētdienā Lorupes gravā notikušais negadījums starp divām vieglajām automašīnām “Volvo” un “Volkswagen”, kurā diemžēl izdzisa 2 gadus vecas meitenītes dzīvība. Sākotnējā informācija par negadījumu liecināja, ka bērns atradies bērnu sēdeklītī, taču pēcāk izskanēja arī otra versija par to, ka iespējams, bērns tomēr bērnu sēdeklītī nav atradies un, ka kāds no vecākiem meiteni turējis klēpī.

Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus Valsts policijā tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260.panta otrās daļas par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi.

Izmeklēšana aizvien turpinās, tomēr, lai kliedētu neskaidrību par izskanējušo informāciju attiecībā uz bērna pārvadāšanas apstākļiem, varam apstiprināt, ka izmeklēšanas laikā gūti pierādījumi tam, ka bērns, pārvadāšanas laikā, atradies bērnu sēdeklītī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Piebraucu tur pēc brīža. Klāt negāju. Man bērni mašīnā gulēja.
    Līdzjūtība meitenītes vecākiem. Ļoti smagi. Nezinu, kā mierināt.

Draugiem Facebook Twitter Google+