Latvijā
Sabiedrība

Bērns gandrīz noripo lejā pa krauju. Ģimene pie Sietiņieža piedzīvo nervus kutinošu ekskursiju5

Ekrānuzņēmums

Šaurās un ar ledu klātās taciņas gar stāvo Gaujas krastu pastaigai var būt bīstamas. Kāda ģimene pie Sietiņieža piedzīvojusi nervus kutinošu ekskursiju – bērns gandrīz ievēlies Gaujā, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Astoņus gadus vecas meitenītes māte raidījumam stāsta, ka, ejot pa pastaigas taku gar Gauju, bērns nokritis un sācis slīdēt lejā. Savukārt margas, kuras norobežo taku no Gaujas krasta, bijušas meitenei par augstu un bērns viegli varējis izslīdēt tām cauri.

“Es redzu, ka margas, kas norobežo taku no Gaujas krasta, ir virs viņas galvas. Bērns izmisumā skatās uz mani un viņa slīd uz Gaujas pusi, bet es nevaru palīdzēt, jo ar mazo bērnu gājām aiz viņas. Ja viņa nebūtu pieķērusies, viņa būtu noripojusi lejā,” raidījumam stāsta sieviete.

Aplūkojot kritisko situāciju dabā, “Bez Tabu” pārliecinās, ka viss nebūt nav atstāts novārtā. Uz taciņām redzamie smilšu graudiņi liecina, ka iestaigātie celiņi tomēr tiek kaisīti.

Saistītie raksti

Par šīs teritorijas uzturēšanu atbildīga ir Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP). DAP pārstāvis Mārtiņš Zīverts skaidro, ka šobrīd pārvalde strādā ziemas režīmā – takas tiek kaisītas, tīrītas un uzturētas, taču ne tik intensīvi kā vasaras sezonā.

DAP pārstāvis, iepazīstoties ar ģimenes pārdzīvoto un teju notikušo nelaimi, sola izvērtēt sola izvērtēt nepieciešamību labiekārtot barjeras.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv