Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
23. decembris, 2015
Drukāt

Bērns nonāk slimnīcā, apēdot gabalu eglītes rotājuma

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foto

Vakar Vidzemē gadu vecs zēns, rotaļājoties ar eglīšu rotājumiem, pārkodis vienu stikla bumbu un daļu no tās norijis, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Bērns nogādāts slimnīcā ar svešķermeni barības traktā.

Savukārt Rīgas reģionā bez uzraudzības atstāta divus gadus un desmit mēnešus veca meitene, mēģinot ieslēgt elektrisko eglīšu rotājumu virteni, saņēmusi strāvas triecienu. Viņa ar elektrotraumu nogādāta slimnīcā.

Vēl divi mazuļi nonākuši slimnīcā ar plašiem apdegumiem.

Kurzemē gadu veca meitene uzrāvusi sev virsū krūzi ar karstu kafiju un guvusi vēdera, krūškurvja, padušu, rokas un cirkšņu apdegumus.

Savukārt Latgalē pusotru gadu veca meitene uzrāvusi sev virsū karstas zupas šķīvi. Viņa nogādāta slimnīcā ar sejas, kakla, krūškurvja, vēdera un cirkšņu apvidus apdegumiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1065 izsaukumiem, no tiem 178 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+