Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. decembris, 2015
Drukāt

Bērns nonāk slimnīcā, apēdot gabalu eglītes rotājuma

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foto

Vakar Vidzemē gadu vecs zēns, rotaļājoties ar eglīšu rotājumiem, pārkodis vienu stikla bumbu un daļu no tās norijis, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Bērns nogādāts slimnīcā ar svešķermeni barības traktā.

Savukārt Rīgas reģionā bez uzraudzības atstāta divus gadus un desmit mēnešus veca meitene, mēģinot ieslēgt elektrisko eglīšu rotājumu virteni, saņēmusi strāvas triecienu. Viņa ar elektrotraumu nogādāta slimnīcā.

Vēl divi mazuļi nonākuši slimnīcā ar plašiem apdegumiem.

Kurzemē gadu veca meitene uzrāvusi sev virsū krūzi ar karstu kafiju un guvusi vēdera, krūškurvja, padušu, rokas un cirkšņu apdegumus.

Savukārt Latgalē pusotru gadu veca meitene uzrāvusi sev virsū karstas zupas šķīvi. Viņa nogādāta slimnīcā ar sejas, kakla, krūškurvja, vēdera un cirkšņu apvidus apdegumiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1065 izsaukumiem, no tiem 178 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+