Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. decembris, 2015
Drukāt

Bērns nonāk slimnīcā, apēdot gabalu eglītes rotājuma

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foto

Vakar Vidzemē gadu vecs zēns, rotaļājoties ar eglīšu rotājumiem, pārkodis vienu stikla bumbu un daļu no tās norijis, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Bērns nogādāts slimnīcā ar svešķermeni barības traktā.

Savukārt Rīgas reģionā bez uzraudzības atstāta divus gadus un desmit mēnešus veca meitene, mēģinot ieslēgt elektrisko eglīšu rotājumu virteni, saņēmusi strāvas triecienu. Viņa ar elektrotraumu nogādāta slimnīcā.

Vēl divi mazuļi nonākuši slimnīcā ar plašiem apdegumiem.

Kurzemē gadu veca meitene uzrāvusi sev virsū krūzi ar karstu kafiju un guvusi vēdera, krūškurvja, padušu, rokas un cirkšņu apdegumus.

Savukārt Latgalē pusotru gadu veca meitene uzrāvusi sev virsū karstas zupas šķīvi. Viņa nogādāta slimnīcā ar sejas, kakla, krūškurvja, vēdera un cirkšņu apvidus apdegumiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1065 izsaukumiem, no tiem 178 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+