AP/scanpix

Bertāns: Serbijā izraidīja par īstiem kautiņiem. Tur bija traki 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pauž, ka laikā, kad viņš spēlēja Serbijā, no zāles izraidīja tikai par “īstiem kautiņiem”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Kā vēstīts, pirmdien notikušajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Sanantonio “Spurs” komandu pārstāvošajam līgas latviešu debitantam Dāvim Bertānam tika piespriestas divas tehniskās piezīmes par nelielu pretinieka pagrūšanu, kas nozīmēja spēles beigas.

Esmu spēlējis Serbijā. Tur bija traki un tā notika vismaz reizi sezonā. Serbijā mūs izraidīja par īstiem kautiņiem,” pēc mača pauda latvietis

Aizvadītajā duelī “Spurs” komanda izbraukumā ar 97:96 (26:24, 9:24, 36:25, 26:23) grūtā cīņā pārspēja Milvoki “Bucks” un šosezon uzvarējusi visās 12 izbraukuma spēlēs, kamēr savā laukumā deviņos mačos ciesti četri zaudējumi.

Bertāns no spēles tika izraidīs trešās ceturtdaļas priekšpēdējā minūtē, kad, aizstāvot komandas biedru Džonatanu Simonsu, pagrūda “Bucks” basketbolistu Gregu Monro. Pēcāk asumos iesaistījās arī citi spēlētāji, turklāt uzskatāmi agresīvs bija cits Milvoki vienības basketbolists Maikls Bīslijs. Turpinājumā tiesneši nolēma Bertānam un Bīslijam piešķirt pa divām tehniskajām piezīmēm, kas nozīmēja, ka abiem spēle bija beigusies un jādodas uz ģērbtuvēm.

“Nebija jautri,” Bertāns pauda par ģērbtuvē pavadīto ceturto ceturtdaļu, kad dueli nācās skatīties televizorā. “Beigās guvām uzvaru un par to esmu laimīgs.”

Tikmēr “Spurs” komandai lielāku uztraukumu sagādā franču zvaigznes Tonija Pārkera veselības problēmas. Pirmdien viņš atgriezās laukumā pēc divu spēļu izlaišanas kājas traumas dēļ, tomēr duelī ar “Bucks” trešajā ceturtdaļā saņēma triecienu pa to pašu vietu.
“Man neveicas. Cerams, ka rīt jutīšos labāk,” pēc dueļa teica Pārkers, kurš arī iepriekš šosezon izlaidis vairākas spēles.
Zīmīgi, ka piecās no pēdējām sešām spēlēm “Spurs” komanda bijusi iedzinējos ar vismaz desmit punktiem, tomēr tā šajos dueļos guvusi četras uzvaras.

Nākamo spēli “Spurs” aizvadīs jau otrdien, kad izbraukumā spēkosies ar Minesotas “Timberwolves”.