×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
5. septembris, 2017
Drukāt

Bijušie “Vienotības” Saulkrastu nodaļas biedri dibinās jaunu partiju (12)

Foto - Lita Krone/LETAFoto - Lita Krone/LETA

Bijušie partijas “Vienotība” Saulkrastu nodaļas biedri, sadarbojoties ar bijušo partijas valdes priekšsēdētāja vietnieku Edvardu Smiltēnu, grasās dibināt jaunu politisko spēku, aģentūra LETA noskaidroja pie bijušā partijas “Vienotība” Saulkrastu nodaļas vadītāja Normunda Līča.

Iespējams, ka politiskais spēks piedalīsies nākamajā gadā gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, taču par to vēl tiek spriests un tuvāko dienu laikā varētu būt zināms lēmums, pavēstīja Līcis.

Pašlaik bijušie Saulkrastu nodaļas biedri apvienojušies biedrībā, kuras nosaukumu Līcis gan nevēlējās atklāt, taču atzina, ka biedrība sadarbojas ar Smiltēnu.

Topošais politiskais spēks nebūs reģionālā partija, un Līcis pieļāva, ka tai varētu tikt piesaistīti arī daļa bijušo “Vienotības” biedru, kā arī citi jauni, līdzīgi domājošie. Pats Līcis vēl gan nedomājot, vai jaunajā partijā varētu ieņemt vadošu lomu, aizbildinoties ar to, ka pašlaik esot gana darba arī Saulkrastu novada domes deputāta amatā.

Jau vēstīts, ka augsta beigās no “Vienotības” Saulkrastu novada nodaļas izstājusies lielākā daļa biedru, nodaļa no 43 biedriem atstājot vienu.

Lēmumi par izstāšanos pieņemti pēc 19.augustā notikušā partijas kongresa. “Mēs cerējām, ka kongress nesīs pārmaiņas, ko bijām tik ļoti gaidījuši. Diemžēl tas nenotika. Pateicoties virknei atsevišķu biedru radītām situācijām un notikumiem vairāku gadu garumā, “Vienotība” ir pazaudējusi savu vārdu, dibināšanas mērķus un principus,” paziņojumā par nodaļas biedru kolektīvo izstāšanos no partijas norādīja Līcis.

Līcis skaidroja, ka, uzklausot Saulkrastu nodaļas biedru un atbalstītāju viedokli par partijas nevēlēšanos un nespēju mainīties, reputācijas zudumu, tika nolemts izstāties no “Vienotības”.

Kā ziņots, arī vairums “Vienotības” Garkalnes novada nodaļas un daļa Liepājas nodaļas biedru nolēmuši pamest politisko spēku.

Jau vēstīts, “Vienotības” valdes priekšsēdētājs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens biedru izstāšanos no partijas skaidro ar pārmaiņu procesu partijā, kā rezultātā vairāki līdzšinējie politiskā spēka pārstāvji nolēmuši atstāt partiju. Reizē jauni atbalstītāji pauduši gatavību iestāties “Vienotībā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. No nespējniekiem veidos jaunu politisko spēku!

 2. Ar partiju dibināšanu mazliet iekavēts. Bijušo Vienotības biedru rindās noteikti atradīsies neviens vien, kura viens vai abi vecāki dzimuši Largalē trīs vai varākbērnu ģimenēs. Tātad – kādam no šiem pilsoņiem vajadzēja aizbraukt uz dzimtas kapusvētkiem un savāt nepieciešmos divsimt parakstus partijas nodibināšanai, nebūtu ne mazākā problēma.

 3. Fekālijas negrimst.

 4. Vienotība mimikrē, ar domu , ka vēlēšanās būs daudz Vienotības liberastu klonu kuri apmuļķos visus Latvijas iedzīvotājus un visa Latvija ievēlēs patiesībā Vienotības liberastus , kā rezultātā Vienotība iegūs neierobežotu varu un Latvijā varēs ieviest tiešu Sorosa diktatūru……….
  Dievs pasargi no šīs daudzgalvainās hidras un paņem Sorosu pie sevis nosūtot viņu un visu Vienotību ellē uz mūžīgiem laikiem.

 5. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  kad mozaīkas miesaskāre arī galvā – ”fahren nach America”…

 6. Aboliņa labi ”pastrādāja” un tikai tā partija vienotība izjuka – jā uz tās drupām kādas tur sīkpartijas un viss . Viena ar mozaīkas karogu, citas vietā vel nav . Pašai Vienotībai tās rudās lapsas karjera ir svarīgakā par pašu godaprātu un izdzīvošanu . Kur nu vel ”zaķīši”…

 7. Gan jau kaut kur aizrotēs!

 8. Kas par vēlu,tas par skādi!

 9. Vēl viens Vienotības klons! Cik būs vēl?

 10. vienotība zaudēja visu kad saplēsās divas bābas – tā kas brauc uz āmriku,un romiene kas pieskatīja politisko godīgumu sagribēja nogāzt rudo.Te ir rezultāts.Kamēr bija marsietis,partija vilka,bābas pārņēma varu,un saplēsās savā starpā…

 11. kārtējie kaitībnieki Atbildēt

  Tie ne tuvu nesasniegs 5%. Kura interesēs viņi strādā?

 12. Pukinfiliāle-saskaņa sajūsmā berzē tuklās,taukainās roķeles!

Draugiem Facebook Twitter Google+