Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
9. septembris, 2014
Drukāt

Bijušo “Krājbankas” centrālā biroja ēku par 10,5 miljoniem nopērk “LNK” grupa

Foto: LETAFoto: LETA

Lietuvas bankrotējošai bankai “Snoras” piederošo ēku Rīgā, kurā atradās tās meitasbankas “Latvijas Krājbankas” centrālais birojs, par 10,516 miljoniem eiro iegādājies kompānijai “LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)” piederošs uzņēmums “JD 15”, pavēstīja nekustamo īpašumu kompānijas “Colliers International” mārketinga koordinatore Kristīne Spundiņa.

“Neskatoties uz to, ka Daliņa ielas biroja ēkas jaunais īpašnieks tika noskaidrots tikai trešajā pārdošanas kārtā, aktīva interese par nekustamā īpašuma objektu tika izrādīta visa pārdošanas procesa laikā. Galvenie pretendenti uz ēkas iegādi bija Skandināvijas investīciju fondi, Baltijas investori un NVS valstu pārstāvji, kuriem tika rīkoti vairāki desmiti objekta apskašu,” sacīja Spundiņa.

Viņa arī informēja, ka turpmāk minētās ēkas nosaukums būs “LNK Centre”.

Pēc Spundiņas vēstītā, LNK grupa plāno investēt biroju centra attīstībā un ēkas telpu uzlabošanā, lai tās pilnībā atbilstu A klases biroju standartiem.

Tāpat viņa atzīmēja, ka tuvākajā laikā LNK grupas uzņēmumi – “LNK Industries”, “LNK Properties” un “LNK Aerospace” – sāks izmantot “LNK Centre” telpas savām vajadzībām, kā arī šogad plānots iznomāt biroja telpas piecu tūkstošu kvadrātmetru platībā citiem interesentiem.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka iepriekš “Colliers International” rīkotās ēkas divas izsoles interesentu trūkuma dēļ noslēdzās bez rezultātiem, tāpēc tā tika piedāvāta brīvā pārdošanas formā un šogad 10.jūlijā beidzās cenu piedāvājumu iesniegšana. Izsolēs ēka un zemesgabals 5680 kvadrātmetru platībā tika piedāvāts iegādāties ar 11,5 miljonu eiro sākumcenu.

“LNK” grupā ietilpst vairāki uzņēmumi, kas darbojas trijos galvenajos virzienos – ražošanā un celtniecībā (“LNK Industries”), inženierijā (“LNK Aerospace”) un nekustamo īpašumu attīstībā (“LNK Properties”). Savukārt kompānija “JD 15” izveidota 2014.gada jūlijā. Tās pamatkapitāls ir 200 tūkstoši eiro.

Banka “Snoras” tika nacionalizēta 2011.gada 16.novembrī, bet 2012.gada 22.augustā pasludināta par bankrotējušu. “Snoras” pieder nedaudz vairāk kā 60% likvidējamās “Latvijas Krājbankas” akciju.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+