Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
9. septembris, 2014
Drukāt

Bijušo “Krājbankas” centrālā biroja ēku par 10,5 miljoniem nopērk “LNK” grupa

Foto: LETAFoto: LETA

Lietuvas bankrotējošai bankai “Snoras” piederošo ēku Rīgā, kurā atradās tās meitasbankas “Latvijas Krājbankas” centrālais birojs, par 10,516 miljoniem eiro iegādājies kompānijai “LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)” piederošs uzņēmums “JD 15”, pavēstīja nekustamo īpašumu kompānijas “Colliers International” mārketinga koordinatore Kristīne Spundiņa.

“Neskatoties uz to, ka Daliņa ielas biroja ēkas jaunais īpašnieks tika noskaidrots tikai trešajā pārdošanas kārtā, aktīva interese par nekustamā īpašuma objektu tika izrādīta visa pārdošanas procesa laikā. Galvenie pretendenti uz ēkas iegādi bija Skandināvijas investīciju fondi, Baltijas investori un NVS valstu pārstāvji, kuriem tika rīkoti vairāki desmiti objekta apskašu,” sacīja Spundiņa.

Viņa arī informēja, ka turpmāk minētās ēkas nosaukums būs “LNK Centre”.

Pēc Spundiņas vēstītā, LNK grupa plāno investēt biroju centra attīstībā un ēkas telpu uzlabošanā, lai tās pilnībā atbilstu A klases biroju standartiem.

Tāpat viņa atzīmēja, ka tuvākajā laikā LNK grupas uzņēmumi – “LNK Industries”, “LNK Properties” un “LNK Aerospace” – sāks izmantot “LNK Centre” telpas savām vajadzībām, kā arī šogad plānots iznomāt biroja telpas piecu tūkstošu kvadrātmetru platībā citiem interesentiem.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka iepriekš “Colliers International” rīkotās ēkas divas izsoles interesentu trūkuma dēļ noslēdzās bez rezultātiem, tāpēc tā tika piedāvāta brīvā pārdošanas formā un šogad 10.jūlijā beidzās cenu piedāvājumu iesniegšana. Izsolēs ēka un zemesgabals 5680 kvadrātmetru platībā tika piedāvāts iegādāties ar 11,5 miljonu eiro sākumcenu.

“LNK” grupā ietilpst vairāki uzņēmumi, kas darbojas trijos galvenajos virzienos – ražošanā un celtniecībā (“LNK Industries”), inženierijā (“LNK Aerospace”) un nekustamo īpašumu attīstībā (“LNK Properties”). Savukārt kompānija “JD 15” izveidota 2014.gada jūlijā. Tās pamatkapitāls ir 200 tūkstoši eiro.

Banka “Snoras” tika nacionalizēta 2011.gada 16.novembrī, bet 2012.gada 22.augustā pasludināta par bankrotējušu. “Snoras” pieder nedaudz vairāk kā 60% likvidējamās “Latvijas Krājbankas” akciju.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+