×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Bīstamās rotaļas graustos: meitene iekrīt komunikāciju šahtā, zēns izkrīt pa logu

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar pāris minūšu laikā Valsts policija (VP) reģistrējusi divus gadījumus, kad bērni, staigājot pa pamestu ēku iekštelpām, krituši no vairāku stāvu augstuma un ar smagām traumām nogādāti slimnīcās, informēja policijā.

Vakar, 18. aprīlī, policisti ap pulksten 19.20 saņēma izsaukumu uz kādu pamestu ēku Vecmīlgrāvī, Vecmīlgrāvja 5. līnijā. Tur pieci bērni vecumā no 11 līdz 14 gadiem staigājuši, rotaļājušies un uzrāpušies līdz septītajam stāvam. Taču, skrienot lejā, 2005. gadā dzimusī meitene aptuveni trešajā vai ceturtajā stāvā iekritusi komunikāciju šahtā, nokrītot līdz pirmajam stāvam un gūstot smagas traumas. Pārējie bērni, redzot notikušo, izsaukuši mediķus, kas cietušo meiteni nogādājuši slimnīcā.

Savukārt Daugavpilī policisti vakar ap pulksten 19.30 saņēma izsaukumu uz kādu pamestu ēku Valkas ielā. Sākotnējā informācija liecina, ka vairāki bērni rotaļājušies pamestā ēkā, līdz 2002. gadā dzimis zēns izkritis pa kādu no augšstāva logiem. Cietušais tika nogādāts slimnīcā.

Par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus. Tāpat tiks apzināti ēku īpašnieki un norādīts par nepieciešamību nodrošināt, lai ēkā nevarētu iekļūt nepiederošas personas.

Policija atkārtoti aicina iedzīvotājus nebūt pārdrošiem un neizvēlēties pamestas ēkas kā izklaides vietu. Šādās ēkās pārvietošanās un pat uzturēšanās var būt dzīvībai bīstama. Tāpat policija atkārtoti aicina vecākus pārrunāt ar saviem bērniem šāda veida nelaimes gadījums, skaidrojot, kā un kādēļ rotaļas pamestās ēkās var būt dzīvībai bīstamas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+