Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diena, kad notikumi būs kā virpulis. Horoskopi 21.oktobrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Tavs spēks un enerģija šodien nebūs augstā līmenī, tu jutīsies noguris, mazliet pat pārdedzis. Tev būs grūti ieklausīties un pieņemt citu cilvēku viedokli. Privātās dzīves problēmas “iezagsies” arī darbā. Šī nav tava diena, taču centies to vēl vairāk nesabojāt.

Vērsis

Šodien var gadīties pārpratumi saskarsmē ar priekšniecību. Pacenties tam tikt pāri. Atceries, ka boss arī ir dzīvs cilvēks ar savām vēlmēm un emocijām. Pats galvenais, “nenoraksti” šo dienu viena atgadījuma dēļ.

Dvīņi

Tavas vēlmes būs kā pilis, bet spējas to izpildīt – praktiski nekādas. Tev jāatceras, ka sapņot par kaut ko ideālu ir labi, ja pats tu dari kaut ko lietas labad. Citādi tam nav nekādas jēgas.

Vēzis

Diena paies ātrā tempā un tu būsi notikumu virpulī. Nav veiksmīga diena, lai iepazītos. Un pat mīļotā cilvēka rīcība tev var likties kaitinoša. Turi savas emocijas rokās un neizaicini uz strīdiem!

Lauva

Šodien tu būsi gluži vai neaizstājams cilvēks, un strādāsi ļoti intensīvi. Tavi kolēģi to noteikti novērtēs.

Jaunava

Tev vajadzētu uzticēties vairāk savai intuīcijai, un sekot notikumiem sev apkārt. Var gadīties, ka tu reizēm neieklausies sevī un atsevišķās situācijās sniedz nepareizās atbildes.

Svari

Tu vari rēķināties ar veiksmi, kas tevi pavadīs kā profesionālajā, tā privātajā sfērā. Nav izslēgts, ka tu iepazīsies ar kādu jaunu cilvēku, kam tavā dzīvē būs liela loma.

Skorpions

Šodien visbeidzot tu varēsi pabeigt iesāktās pārrunas, kuras ilga tik ilgi. Šis arī būs labs iemesls tam, lai vēlreiz pārliecinātos, ka tu lieliski tiec galā ar sev uzticētajiem pienākumiem.

Strēlnieks

Pavisam nekaitēs, ja tu attiecības ar mīļoto cilvēku izmērīsi gluži kā ar lineālu: visus “par” un visus “pret” – tas tev palīdzēs tikt galā ar savām domām un šaubām.

Mežāzis

Ja tu pareizi izvērtēsi to, ko tev sniedz diena, tu būsi uzvarētājs. Tu varēsi šodien arī sasniegt to, kas tev līdz šim nebija pa spēkam.

Ūdensvīrs

Pacenties sakārtot savu privāto dzīvi. Jauni iespaidi, jaunas iepazīšanās, jauni ceļojumi vai romantiskas pastaigas pa parku ir tieši tas, kas tev šodien visvairāk vajadzīgs.

Zivis

Viss, kas ar tevi notiks šajā dienā, būs pavisam skaidrs un noteikts, un neraisīsies nekādas šaubas, ka tas ir uz labu. Ja tu to nesapratīsi uzreiz, tad vēlāk noteikti.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tavā galvā šodien dzims grandiozas idejas! Horoskopi 17. novembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Kārosies vairāk brīvības! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pacenties norobežoties no cilvēkiem, kas tevi slikti ietekmē! Horoskopi 16.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Baraņņiks atstādināšanu no amata saista ar vēlmi atjaunot “Rīgas Centrāltirgus” valdi
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Burovs atceļ “RNP” valdi un atjauno atstādināto “Rīgas centrāltirgus” valdi
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Kalniņš atgriežas un “Jokerit” uzreiz uzvar
58 minūtes
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Krievija “uz āru” un iekšienē
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā ar viltu sievietei izkrāpj automašīnu
2 stundas