Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diena, kad notikumi būs kā virpulis. Horoskopi 21.oktobrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Tavs spēks un enerģija šodien nebūs augstā līmenī, tu jutīsies noguris, mazliet pat pārdedzis. Tev būs grūti ieklausīties un pieņemt citu cilvēku viedokli. Privātās dzīves problēmas “iezagsies” arī darbā. Šī nav tava diena, taču centies to vēl vairāk nesabojāt.

Vērsis

Šodien var gadīties pārpratumi saskarsmē ar priekšniecību. Pacenties tam tikt pāri. Atceries, ka boss arī ir dzīvs cilvēks ar savām vēlmēm un emocijām. Pats galvenais, “nenoraksti” šo dienu viena atgadījuma dēļ.

Dvīņi

Tavas vēlmes būs kā pilis, bet spējas to izpildīt – praktiski nekādas. Tev jāatceras, ka sapņot par kaut ko ideālu ir labi, ja pats tu dari kaut ko lietas labad. Citādi tam nav nekādas jēgas.

Vēzis

Diena paies ātrā tempā un tu būsi notikumu virpulī. Nav veiksmīga diena, lai iepazītos. Un pat mīļotā cilvēka rīcība tev var likties kaitinoša. Turi savas emocijas rokās un neizaicini uz strīdiem!

Lauva

Šodien tu būsi gluži vai neaizstājams cilvēks, un strādāsi ļoti intensīvi. Tavi kolēģi to noteikti novērtēs.

Jaunava

Tev vajadzētu uzticēties vairāk savai intuīcijai, un sekot notikumiem sev apkārt. Var gadīties, ka tu reizēm neieklausies sevī un atsevišķās situācijās sniedz nepareizās atbildes.

Svari

Tu vari rēķināties ar veiksmi, kas tevi pavadīs kā profesionālajā, tā privātajā sfērā. Nav izslēgts, ka tu iepazīsies ar kādu jaunu cilvēku, kam tavā dzīvē būs liela loma.

Skorpions

Šodien visbeidzot tu varēsi pabeigt iesāktās pārrunas, kuras ilga tik ilgi. Šis arī būs labs iemesls tam, lai vēlreiz pārliecinātos, ka tu lieliski tiec galā ar sev uzticētajiem pienākumiem.

Strēlnieks

Pavisam nekaitēs, ja tu attiecības ar mīļoto cilvēku izmērīsi gluži kā ar lineālu: visus “par” un visus “pret” – tas tev palīdzēs tikt galā ar savām domām un šaubām.

Mežāzis

Ja tu pareizi izvērtēsi to, ko tev sniedz diena, tu būsi uzvarētājs. Tu varēsi šodien arī sasniegt to, kas tev līdz šim nebija pa spēkam.

Ūdensvīrs

Pacenties sakārtot savu privāto dzīvi. Jauni iespaidi, jaunas iepazīšanās, jauni ceļojumi vai romantiskas pastaigas pa parku ir tieši tas, kas tev šodien visvairāk vajadzīgs.

Zivis

Viss, kas ar tevi notiks šajā dienā, būs pavisam skaidrs un noteikts, un neraisīsies nekādas šaubas, ka tas ir uz labu. Ja tu to nesapratīsi uzreiz, tad vēlāk noteikti.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 9. līdz 15.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šī diena nav piemērota uztraukumiem – tev viss izdosies! Horoskopi 9.decembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Atsakies no attiecībām, kuras tev nav vajadzīgas! Horoskopi no 9. līdz 15. decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Lemberga sieva lūdz Trampam un Latvijas amatpersonām skaidrot, kāpēc noteiktas sankcijas pret viņu un bērniem
26 minūtes
LE
LETA
Dabā
Piektdien gaidāms apmācies un mitrs laiks
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Konceptuāli atbalsta Rīgas un Ventspils ostu pārņemšanu valsts pārvaldībā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Par ES finansējuma izkrāpšanu vairāki aizturētie, tostarp policists
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Būtiskas izmaiņas: Rīgā 40. autobusa vietā turpmāk kursēs trolejbuss
2 stundas