×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Brīdina par Krievijas specdienestiem Latvijā (13)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Krievijas specdienesti slepeni mēģina izzināt Latvijas iedzīvotāju noskaņojumu, lai Latvijā mēģinātu atkārtot Krimas scenāriju, sarunā ar Ukrainas interneta televīzijas kanālu “Espreso.TV” sacīja Eiropas Parlamenta deputāts no Polijas Jaceks Sariušs-Volskis.

“Eiropas Savienībā uzskata, ka Krievijas agresijas galvenais adresāts ir Ukraina, taču tā nav tikai Ukraina. Runa ir par tādas impērijas atjaunošanu, kāda pastāvēja Padomju Savienības laikā. Runa ir par to teritoriju iekļaušanu, kas atrodas Krievijas ietekmes orbītā,” brīdināja poļu eiroparlamentārietis. “Tiek plānots Krievijai pievienot arī citas teritorijas, tā kā tas tika izdarīts ar Krimu. Mēs novērojam darbības, kas ir ļoti satraucošas, un tās attiecās uz Latviju.”

Sariušs-Volskis stāstīja, ka Krievijas specdienesti mēģina izzināt Latvijas sabiedrisko domu. Līdzīgi tie darbojušies Krimā pirms pussalas aneksijas. “Tā kā tas ir krietni vērienīgāks plāns – Krievijas impērijas atjaunošana,” Ukrainas televīzijai paziņoja Eiropas Parlamenta deputāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Visi Latvijaa zin ,ka krievijas specdienesti Latvijaa vienmer ir bijussi un ir.Tikai izliekamies neko nezinaam.90.gadu kriminogenie grupejumi tagad ir legalizejusies privataas apsardzees,kuriem mees latviessi uzticamies.tagadejas apsardzes firmas ipasnieki ir kadreizejie KGB darbinieki.

 2. Cik pretīgi lasīt šādus rakstus..

  Būtu Latvija zem Krievijas ietekmes: rakstītu par rietumu aģentiem pie mums..
  Tagad raksta par krievu aģentiem, kas tikai parāda ka esam zem rietumu ietekmes.

  Un ja Latvija nevar būt neatkarīga pati ppa sevi, bet tikai zem lielākas ietekmes, tad kurš ir labāks? Vai izvirtušie rietumi? Vai Krievija, kurai vel ir izredzes uz normālo tradicionālo eksistenci? Es domāju Latvijas vairākums ir pret sodomītiem, praidiem un citam izvirtībam, tas nozīmē ka Latvijas vairākums automatiski atbalsta Krievijas ietekmi! Nevis rietumi.. Kādi vel ir vajadzīgi jautājumi? Nesaprotu.

 3. Tas ir noslēpums vienīgi DP un SAB.

 4. Tādi paši Kremļa specdienesti un 5.kolona , ka Ukrainā ir Latvijā . Mūsu DP reinika kantoris šos neliešis piesedz . Viņi gaida , kad nazi iedurt mugurā , vai pavērst stobrus pret latvju tautu .

 5. Visos portālos iet masveida cilvēku tracināšana! Kāds mērkis? Maksimāli pazemot krievijas tautu?

  • Ne jau Krievijas tautu, bet gan dažus tās iznireļus/ rašistus.

  • Krievijas tauta pati sevi pazemo un ne jau pirmo reizi. Tās domāšana ir iekūņojusies 18. gs un tā arī tur palikusi. Bet šodien ir jau 21. gs. Lielbritānija, Francija jau pirms 50 gadiem atdeva brīvību savām kolonijām, bet Krievija cenšas iegūt vai vismazatjaunot bijušās. Bez vergiem jau krievu tauta nemāk dzīvot.

 6. Tā viņem sen zinama!

 7. Vai tie ir tie, ka Čiekurkalna tirgū piedāvā pensionāriem nopirkt pārtiku, bet pretī prasa visu mums pastāstīt?

 8. Vairāk jāuztraucas par pašas DP aktivitātēm pret parastajiem mirstīgajiem. DP ir valdības instruments cīņai pret tautas vienotību un saliedētību. Tādus lohus kā tu vieglāk vadīt un ietekmēt. Mani gan vairāk izbrīna tas, ka arī LA top par valdības ruporu, kam uzdevums ir dezinformēt, destabilizēt, dezorientēt.

 9. Vladas Dambrauskas Atbildēt

  Mieru, tikai mieru. Piešķirsim viņiem TUAs un viss būs labi.

 10. Variet neuztraukties, jo visie tie civilizācijas mēslaines specdienestu aktīvisti Latvijā ir zināmi. DP seko visām viņu aktivitātēm.

  • Reijnika DP piedzedz Krievijas spiegus un naidīgo 5.kolonu .Reiniks nekad nav kalpojis latvju tautai .Tas sen to nodevis .

Draugiem Facebook Twitter Google+