Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Brīdina par riskiem, barojot suņus (8)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pēc tam kad ar bīstamo barībasvada paplašināšanās slimību jeb megaesophagus saslimušo suņu skaits pārsniedzis vairāk nekā divus simtus, sabiedrībā valda satraukums. Jāatgādina, ka no visiem līdz šim apzinātajiem saslimšanas gadījumiem 94% suņu ēduši a/s “Tukuma Straume” ražoto “Dogo” barību.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Ļoti dīvaina piebilde – šo pārtiku var ēst 7 dienas nedēļā, bet blakus jābūt ūdens traukam. Tas, iespējams, nozīmē, ka viņš zina, ka bez ūdens šī pārtika ir toksiska.

    • tieši tā! un nākamie izmeklējumi saistīti ar toksiskajām vielām, līdz ar to pamazām kļūst skaidrs, kāpēc dogo ražotājs negrib piekrist.

  2. Nav dūmu bez uguns. Kaut kas ir,ja dzīvnieki mirst. Tad meklē pats savā ražošanā un pierādi,ka barība laba!!!!!!!!!!

  3. Ja tā notiktu ar cilvēkiem, tad PVD sen jau būtu brīdinājis par aizdomīgo pārtiku. Bet tā kā tie ir tikai suņi, tad PVD ieintresēts ir aizstāvēt ražotāju. Skumīgi par tādu attieksmi.

  4. Savus suņus arī laiku pa laikam baroju ar DOGO, parasti pērku lielo maisu trīs suņiem, bet neviens vēl līdz šim nav saslimis.

  5. Kad vienreiz beigsies Tukuma Dogo ražotāju kampaņa-iznīcināšana.Varētu domāt ka visiem suņiem jādzīvo ilgi un noteikti tikai veseliem.Arī cilvēki pēdējā laikā slimo ar līdz galam nesaprotamām slimībām.Par to neviens neuztraucas.Saražotie uztura bagātinātāji,krāsvielas un daudz citi surogāti kuri tiek pievienoti produktiem,laikam ir OKei.Bet DOGO ražotājs Latvijā laikam ir jāiznīcina.Jo tūlīt blakus šai nicināšanas kampaņai tiek ieteikts lietojiet “purina” Vai nav skaisti

  6. ,,vai tad tik gruti ,vienkarsi nepirkt to baribu,saam milulim,,,lai ed pasi razotaaji

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+