Mobilā versija
+19.5°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
2. marts, 2017
Drukāt

Briģu pagastā pārtver Nigērijas un Kongo pilsoņus

Foto - Ilze PētersoneFoto - Ilze Pētersone

2.marta rītā Briģu pagastā par Latvijas – Krievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu robežsargi aizturēja trīs sievietes un vienu bērnu.

Aizturētajām personām nebija personu apliecinošu dokumentu, taču noskaidrots, ka divas no aizturētajām sievietēm ir Nigērijas pilsones, savukārt vēl viena sieviete un bērns ir Kongo pilsoņi.

Pret personām par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā uzsākts kriminālprocess.

Valsts robežsardze ir veikusi starpvalstu līgumos noteiktās darbības aizturēto personu atpakaļ nodošanai Krievijas kompetentajām iestādēm.

Šogad šī ir ceturtā aizturētā valsts robežu nelikumīgi šķērsojušo personu grupa, – 27.janvārī, 9.un 22.februārī turpat Briģu pagastā tika aizturēti 9 Bangladešas, 2 Kongo un 2 Indijas pilsoņi, savukārt pērn par “zaļās” robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu tika aizturēti 369 trešo valstu pilsoņi, starp tiem dominējošie robežpārkāpēji (250) bija Vjetnamas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (5)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (5)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+