Mobilā versija
+1.2°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
27. novembris, 2012
Drukāt

Brits apceļojis visas pasaules valstis nelidojot

Foto - LETAFoto - LETA

33 gadus vecs britu ceļotājs Greiems Hjūzs 1426 dienu laikā ir apmeklējis visas pasaules valstis, neizmantojot gaisa transportu, ziņoja britu laikraksts “Daily Telegraph”.

Hjūzs pabeidza šo ceļojumu, pirmdien ierodoties Dienvidsudānā – valstī, kas viņa ceļojuma pirmajā dienā 2009.gada 1.janvārī vēl nebija proklamēta.

Hjūzs ir apmeklējis visas 193 ANO dalībvalstis, kā arī Taivānu, Vatikānu, Palestīnu, Kosovu, Rietumsahāru un Lielbritānijas četras sastāvdaļas – Angliju, Velsu, Skotiju un Ziemeļīriju. Ceļojuma gaitā viņam tika aizpildītas ar zīmogiem četras pases.

Ginesa Pasaules rekordu grāmata atzina Hjūza ceļojumu par jaunu rekordu, jo viņš to sasniedzis bez lidošanas.

Hjūzs sacīja, ka ir pateicīgs visiem cilvēkiem, kas palīdzējuši viņam ceļojuma laikā, pavedot kādu gabaliņu, ļaujot pārnakšņot pie sevis vai norādot pareizo virzienu.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+