×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Bruņotie spēki no Roņu salas evakuē divus cietušos

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 6. jūnijā, plkst. 23:40 Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju no Igaunijas meklēšanas glābšanas un koordinācijas centra, ka Roņu salā ir cietušas divas personas, kas atrodas medicīniskā personāla aprūpē un ir nepieciešama viņu evakuācija uz slimnīcu, LA.lv paziņoja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita.

Igaunijas kolēģi informēja arī par to, ka viņu rīcībā nav pieejams meklēšanas un glābšanas helikopters.

MRCC Rīga nekavējoties izsludināja trauksmi Gaisa spēku aviācijas bāzē dežurējošajam helikopteram un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Bruņoto spēku helikopters “Mi-17” ar medicīniskās palīdzības dienesta personālu devās uz Roņu salu, lai veiktu medicīnisko evakuāciju.

Šodien, 7. jūnijā, plkst.03:45 Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopters nogādāja cietušās personas un mediķus Rīgā.

MRCC Rīga ir Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta apakšvienība, kas darbojas nepārtrauktā režīmā 24 stundas diennaktī, organizējot, koordinējot un vadot cilvēku meklēšanas un glābšanas operācijas, medicīniskās konsultācijas un evakuācijas jūrā, kā arī veic vairākus citus uzdevumus, kas saistīti ar drošu kuģošu un naftas piesārņojuma seku likvidēšanu jūrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+