×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Bungu un dūdu grupai „Auļi” jauns singls kopā ar Juri Kaukuli

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Bungu un dūdu grupa „Auļi” izdevusi jaunu singlu „Sējējs”. Kopā ar „Auļiem” dziesmā dzirdams „Dzelzs Vilka” solists Juris Kaukulis. Melodija tapusi 2011. gadā, taču šobrīd izdota jaunā – Kārļa Auzāna aranžējumā. Mūzikas autors ir Kaspars Bārbals, Raiņa vārdi.

Dziesma būs dzirdama jaunajā „Auļu” albumā „Dižducis”, kas tiks izdots 4.maijā, atzīmējot grupas 10 gadu jubileju. Albumā būs dzirdami 12 „Auļu” melodiju aranžējumi plašākam mūziķu sastāvam. Aranžējumu autors ir Kārlis Auzāns, kura pieredze klasiskajā un POP mūzikā, kā arī aizraušanās ar folk un pasaules mūzikas interesanto nianšu izcelšanu, ļauj paplašināt „Auļu” mūzikas skanējumu.
Jauno dziesmu „Sējējs” var dzirdēt : http://snd.sc/XbkAPG .
Jau iepriekš ziņots, ka 4.maijā „Palladium” notiks bungu un dūdu grupas „Auļi” 10 gadu jubilejas koncerts, kurā tiks prezentēts arī jaunais albums „Dižducis”. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt ko nebijušu – folk orķestri, kurā kopā ar tautas instrumentu izpildītājiem muzicēs klasisko stīgu un pūšamo instrumentu mūziķi. Tāpat koncertā būs arī dzirdami gan etno, gan arī rock mūzikas dziedātāji. Ieskatu par koncerta formātu variet gūt no šī gada Latvijas mūzikas Gada balvas pasniegšanas ceremonijas:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wno-ZejOPEY   
Biļetes uz koncertu pieejamas „Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un mājas lapā bilesuparadize.lv.
Bungu un dūdu mūzikas grupa “Auļi” dibināta 2003. gadā. Mūziķi ir ieguvuši atpazīstamību un popularitāti Latvijā un ārzemēs, pateicoties īpašajam skanējumam, kas apvieno latviešu folkloras arhaisko, pamatīgo spēku ar mūsdienu rokam un pasaules mūzikai raksturīgo skatuves enerģiju un dinamiku. „Auļu” fenomens ir ļāvis pārkāpt žanra robežas un uzrunāt plašu klausītāju loku, ne tikai tradicionālās mūzikas cienītājus. Grupa ir sadarbojusies ar pazīstamajiem komponistiem Juri Kulakovu, Mārtiņu Braunu, Raimondu Tigulu, Zigmāru Liepiņu u.c., uzstājusies Dziesmu un Deju svētkos, uz teātru skatuvēm un daudzos koncertos un festivālos Latvijā un ārzemēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+