Čempioniem jāpaliek bez medaļām 0

Latvijas florbola vīriešu pērnā čempionvienība “RTU/Inspecta” šajā pavasarī jau beigusi sezonu un neiegūs nekādas medaļas.
 Čempionāta turnīrā “RTU/Inspecta” finišēja pirmajā vietā un ceturtdaļfinālā tikās ar tabulas astoto komandu “Ulbroka/FS Masters”, kas sezonā bija sakrājusi tikai 31 punktu, bet čempioni – 70.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Tomēr sērija līdz vienas komandas trim uzvarām negaidīti sākās ar “RTU/Inspecta” diviem zaudējumiem mājas spēlēs – 2:4 un 2:5. Nedēļu vēlāk Ulbrokā varēja likties, ka tā bijusi kaķa rotaļa ar peli, jo trešajā mačā čempioni izrādījās galvas tiesu pārāki – 7:2 (1:1, 3:0, 3:1). Taču spēles prasmes un gribasspēka patiesos samērus parādīja tikai nākamais vakars Ulbrokā. Lai gan pirmais vārtus guva mājinieks Edgars Zedlers, drīz vien rezultātu izlīdzināja Atis Blinds un “RTU/Inspecta” vadībā izvirzīja Ivo Preiss. Čempioniem minimāls pārsvars likās pietiekams līdz pēdējā perioda vidum, bet tad nepilnās četrās minūtēs viņiem aukstu dušu uzgāza Kārlis Bulāns, Jānis Kokins un Kaspars Šķēls – 4:2 par labu laukuma saimniekiem. Atspēlēties vairs nebija laika. Ivo Preiss gan realizēja skaitlisko vairākumu, tomēr ar to nepietika, un Aināra Juškēviča izaudzinātie un trenētie Ulbrokas puiši uzvarēja ar 4:3 (1:1, 0:1, 3:1).

Pusfinālā “Ulbroka/FS Masters” sacentīsies ar “Ķekavu”, kas iepriekšējā kārtā trīs reizes pēc kārtas pieveica Stalbes “Pārgauju”, pirmās divas spēles sestdien un svētdien notiks ķekaviešu laukumā. Par iekļūšanu finālā cīnīsies arī Cēsu “Lekrings” (3:0 pret Kocēnu “Rubene”) un “Lielvārde” (3:1 pret FK “Bauska”). Sērija sestdien sāksies Lielvārdē.

Dāmu florbola virslīgas tabulas augšgalā atkal ir “RSU/Runway”, kas viesos ne bez grūtībām pārspēja “Ķekavu/BFF” – 5:4 (1:2, 2:2, 2:0). Čempiones ieguvušas 41 punktu – par vienu vairāk nekā “Rubene”, kurai viena spēle rezervē. Otra Ķekavas komanda “Bulldogs” svinēja pirmo uzvaru mača pamatlaikā – 9:2 mājas spēlē pret “Irlava/Tukums”, apsteidzot to arī tabulā un beidzot izraujoties no pēdējās vietas. Turnīra pēdējās spēles notiks šodien un rīt.