Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. decembris, 2014
Drukāt

Cik izmaksās integrācija? Uz valdību virza pusgadu tapušo plānu (4)

Georgalente_LETA

Pirmoreiz par šo jau jūlijā valsts sekretāru sanāksmē izsludināto politikas plānošanas dokumentu – “Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas politikas pamatnostādņu 2012. – 2018. gadam īstenošanas plāns laika periodam līdz 2016. gadam” – rakstīju septembrī (sk. “LA” rakstu “Kā šķērdēt valsts miljonus”), un tas bija brīdis, kad ministrijas un citas iesaistītās institūcijas deva savus atzinumus un priekšlikumus plāna pilnveidei. Ir pagājis teju pusgads. Novembrī pielabotais projekts no Kultūras ministrijas kā atbildīgās institūcijas ir aizceļojis uz Ministru kabinetu. Ir mazliet pamainīts nosaukums – no tā svītrots 2014. gads, jo skaidrs, ka plāna apstiprināšanas brīdī šis gads jau būs pagātne; dažviet, kur iepriekš bija minēts, cik miljonus no valsts budžeta vajadzētu vienai vai otrai aktivitātei, ierakstīts teikums – “papildu līdzekļu nepieciešamību vērtēt, sagatavojot kārtējā gada valsts budžetu”, taču tas joprojām vēl nav plāns, bet tikai plāna projekts saskaņošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ko nebrauc uz dzimto zemi
    Tur nevienam nav vajadziigi a te politiskais saraksts.
    vata tiewam nesaprot ka KRIEVIJAI NAV VAJADZIIGI

  2. vajadzēs vēl simts gadus , lai integrētos

  3. Mani bērni iet latviešu dārziņā un perfekti zina krievu valodu. Vajag likvidēt krievu plūsmu un bērni labi apgūs latviešu valodu.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (13)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+