×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
18. jūlijs, 2016
Drukāt

Cilvēki interesējas par iespējām anulēt braucienus uz Turcijas kūrortiem

Foto Sputnik/Scanpix/LETAFoto Sputnik/Scanpix/LETA

Atsevišķi tūrisma aģentūras “Kolumbs” klienti sazinājušies ar uzņēmumu, lai uzzinātu par iespējām anulēt braucienu uz Turciju, atklāja “Kolumba” mārketinga nodaļas vadītāja Linda Možeiko.

“Ņemot vērā pēdējā laika notikumus, pieļaujam, ka šī brīža situācija Turcijā ietekmēs klientu interesi par šo galamērķi, neskatoties uz to, ka notikumi risinājušies tālu no atpūtas kūrortu zonām,” sacīja Možeiko, norādot, ka “Kolumbs” saviem klientiem piedāvā čarterlidojumus uz Turcijas kūrortiem.

“Atsevišķi klienti ir sazinājušies ar mums, lai uzzinātu par anulācijas iespējām,” viņa turpināja. “Pašlaik ar tūroperatora akceptu atsevišķos gadījumos klientiem ļauts mainīt rezervāciju un izvēlēties citu galamērķi.”

Viņa arī norādīja, ka līdz šim “Kolumbs” nav saņēmis informāciju no visiem tūroperatoriem, kā paredzēts rīkoties šādu klientu pieprasījumu gadījumos, līdz ar to katrs gadījums tiek izskatīts un risināts individuāli.

Jau vēstīts, ka militārā apvērsuma mēģinājuma laikā Turcijā nogalināti 265 cilvēki, no kuriem 161 ir Turcijas prezidentam Redžepam Tajipam Erdoanam lojāls pilsonis, pamatā policisti un civilpersonas.

Latvijas Ārlietu ministrija joprojām stingri iesaka nopietni izvērtēt nepieciešamību ceļot uz Turciju, kā arī atkārtoti aicina izvairīties no vietām, kurās norisinās sadursmes, kā arī vietām, kurās pulcējas liels cilvēku skaits.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+