×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2013
Drukāt

Daces Runčas gleznu izstāde

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

Galerijā „Mākslas Banka”, Rīgā, Jaunielā 14, no 29. jūlija līdz 18. augustam skatāma Daces Runčas personālizstāde „Dievišķi dienišķais jaudīgi klusais”.

Izstādē izstādīti gan jaunākie darbi, kas tapuši šovasar, gan iepriekšjo gadu veikums. Jauni stāsti, gleznieciskas pārdomas un mirkļu sajūtas. Košas, spirgtas, neparastas krāsu kombinācijas un emociju portreti. Māksliniece glezniecībā strādā brīvi un enerģiski spilgti. Iedvesmas avoti ir dzīve, dienišķo mirkļu fiksācijas, ziedi un augļi, saule un vējš, pavasaris un rudens, vasaras ziedēšana, prieks par to pilnību. Dzīves un cilvēku vērojumi, neskaitāmie ceļojumu iespaidi, kā arī mākslinieces dizaineres prakses pieredze.
Autore par Dievišķo skaistumu, kas tverams Dienišķajā mirklī: «Gleznot, man tas nozīmē dalīties priekā, vairojot labo un gaišo, ļaujot materializēties emocijām, palīdzot sajūtu tēliem iegūt formu, krāsu, stāstu un komunikācijas spēju. Mana glezniecība ir spontāna, es gleznoju mirkļu portretus, un mirkļi nemēdz ilgi pozēt».

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+