Sports
Motoru sports

Daiders un Stupelis aizbrauc tālu priekšā 16

Latvijas čempionāta otrajā posmā ekipāžām Gulbenē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jānis Daiders un Kaspars Stupelis.

Pasaules čempionātā startējošā vienīgā Latvijas ekipāža uz pašmāju skatuves “nodziedāja” motokrosa solo, abos braucienos konkurentus atstājot tālu aiz sevis. Pirmajā braucienā otrās vietas ieguvēji Didzis Gorbenko un Artūrs Linters atpalika par 70 sekundēm, otrajā braucienā igauņi Margo Sonns un Tanels Leoks – pa 53 sekundēm.

Posma kopvērtējumā aiz līderiem nākamās trīs vietas izcīnīja Igaunijas ekipāžas. Uz pjedestāla otrā pakāpiena uzkāpa Karls Kasesalu un Markus Normaks, uz trešā – Sonns un Koivs. Starp latviešiem otrie labākie bija Māris Rupeiks un Jānis Paipals, kuriem posmā piektā vieta, atsevišķos braucienos – sestā uz ceturtā.

Kopvērtējumā ar četrām uzvarām četros braucienos līderi ar 100 punktiem ir Daiders un Stupelis. Otrie ar 74 punktiem ir lietuvieši Mants un Rītis Kišūni, trešie ar 68 punktiem Gorbenko un Linters, tikai ceturtais ar 62 punktiem pērnais Latvijas čempions Māris Rupeiks.

Kvadraciklu klasē pirmo vietu izcīnīja igaunis Prīts Jarvlo, kuram brucienos otrā un pirmā vieta. Posma kopvērtējumā otrais Matīss Palevičs, trešais igaunis Kevins Sārs.
Sezonas kopvērtējumā pa 85 punktiem izcīnījuši Sārs un Jarvloo, 78 punktus – Kristaps Veinbergs.

Nākamās nedēļas nogalē Latvijas čempionāta trešais posms gan solo motociklu klasēs, gan ekipāžām notiks Pērnavas trasē Igaunijā.

Saistītie raksti
LA.lv