×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Dainis Skutelis: “Nevaru vairs Rīgā izturēt tik ilgi.” (4)

Foto: LETAFoto: LETA

“Šī man droši vien ir pēdējā sezona operā,” radio raidījumā “Pi myusim Latgolā” atklāj operdziedātājs tenors Dainis Skutelis. “Nevaru vairs Rīgā izturēt tik ilgi. Ja tu dziedi operā, tad nekam citam vairs nav laika. Ja gribi kaut ko sasniegt, sevi tam ir jāvelta pilnībā. Taču man ir ģimene, un es pats – riktīgs laucinieks.”

Lai arī uz Latvijas mūzikas skatuves Dainis tapa atpazīstams kā celtnieks ar apbrīnojamu balsi, nu jau vairākus gadus viņš iztiku pelna kā profesionāls mūziķis, dziedot gan uz Latvijas Nacionālās operas skatuves, gan uzstājoties koncertos. Celtniecības darbiem viņš pievēršanas vairs tikai savās mājās Preiļu pusē, kur iekopj no vectēva mantoto māju. “Ceļu tagad tikai sev, citiem vairs neko neceļu,” radio raidījumā “Pi myusim Latgolā” teic dziedātājs.

Ar dziedāšanu Dainis ir saistīts jau kopš agras bērnības, jo tēvs viņam ir mūzikas skolotājs. Kāzās un ballītēs viņš spēlē jau no 12 gadu vecuma. Nu jau vairākus gadus viņš dzied uz Latvijas Nacionālās operas skatuves.

Šobrīd Dainis kopā ar sievu aktīvi iekārto no vectēva mantoto māju Preiļu pusē, uz kurieni no Rīgas dodas katru brīvu brīdi. “Braucu ar traktoru, stādu kartupeļus, zāli pļauju. Vakarā ir patīkams nogurums, un no rīta pamostos izgulējies un atpūties,” raidījumā stāsta Dainis. Rīgā gan tā neesot. Dzīvoklī viņš jūtas saspiests.

Pirms Latvijas Nacionālās operas sezonas beigām jūnijā Daini vēl var pagūt redzēt divās izrādēs operā “Lucia di Lammermoor”. Lai arī šobrīd Dainis ir noskaņots karjeru operā beigt, darba mūzikas jomā viņam netrūks arī turpmāk. Viņš aktīvi piedalās dažādās koncertprogrammās un muzikālos projektos, uzstājas ar solo koncertiem. Tuvākais no pasākumiem, kur Daiņa fani viņu varēs satikt, ir 6. jūnijā Vārkavas estrādes atklāšana, kur viņš sniegs koncertu un pats spēlēs arī balli.

Visi šlāgermūzikas cienītāji noteikti ir arī pamanījuši, ka ar smeldzīgo dziesmu “Brūnacīte” Dainis un grupa “Bel Cando” Latvijas Šlāgeraptaujā tika Lielajā Gada finālā. “Jā, vasarā būs jābrauc uz Ventspili,” radio raidījumā atklāj Dainis.

Pilna intervija ar dziedātāju ŠEIT.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kāpēc visam jābūt tikai Rīgā vai Eiropā ? Latvijas lauki pelnījuši talantus !

  2. Daini, neaproc savu skaisto balsi laukos!

  3. ĻOTI ŽĒL, KA TALANTĪGAIS DAINIS SAVU TALANTU IZNIEKOS DZIEDOT ESTRĀDES(- DU)

    ATKLĀŠANĀ UZ SP’ĒLĒJOT BALLES. ARĪ KONCERTI IR LABA LIETA, BET TAS TOMĒR JAU IR REGRESS, DAINIM BIJA JĀMIRDZ ARĪ OPERĀ, PASAULĒ….

  4. vairāk tādu cilvēku Latvijā un tā uzplauks!

Draugiem Facebook Twitter Google+