Dārziņš gūst vārtus otrajā pagarinājumā, Kazaņa soļo tālāk 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš otrdien guva vārtus otrajā pagarinājumā, nodrošinot Kazaņas “Ak Bars” komandai uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā, informē organizatori.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Kazaņas “Ak Bars” viesos ar 3:2 uzvarēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, bet visā sērijā svinēja uzvaru ar 4:0, iekļūstot Austrumu konferences pusfinālā.

Pēc spēles pamatlaika rezultāts bija neizšķirts 2:2, uzvarētājs netika noskaidrots arī pirmajā 20 minūšu pagarinājumā, bet otrajā pagarinājumā – spēles 93. minūtē izšķirošo metienu veica Dārziņš, kuram asistēja Kirils Petrovs.

Latvijas izlases uzbrucējs nospēlēja 19 minūtes un 30 sekundes, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Četros mačos pret Ņižņekamskas komandu viņš guva trīs vārtus, jo divas ripas iemeta abu komandu pirmajā mačā.

Kazaņas klubs ir pirmais Austrumu konferencē, kurš iekļuvis Gagarina kausa izcīņas otrajā kārtā, jo pārējos trīs pāros cīņa vēl turpināsies. Savukārt Rietumu konferencē pirmo kārtu jau pārvarējušas Maskavas “Dinamo” un Maskavas CSKA vienības.