×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. jūlijs, 2012
Drukāt

Daudzi Republikāņu partijas atbalstītāji Obamu uzskata par musulmani

Foto - AFPFoto - AFP

Katrs trešais konservatīvi noskaņotais Republikāņu partijas atbalstītājs joprojām uzskata, ka ASV prezidents Baraks Obama ir musulmanis, liecina sabiedriskās domas aptauja.

Lai gan to konservatīvi noskaņoto republikāņu atbalstītāju skaits, kuri Obamu uzskata par musulmani, laika posmā no 2010. līdz 2012. gadam bijis nemainīgs, kopš 2008. gada viņu skaits ir pieaudzis vairāk nekā divas reizes, neraugoties uz paša Baltā nama saimnieka vairākkārtējiem paziņojumiem, ka viņš ir kristietis. Obama ir kristietis, kura vidējais vārds ir Huseins, taču ASV labējie joprojām apgalvo, ka viņš esot musulmanis.

Kopumā no 3000 visiem jūnijā un jūlijā apjautātajiem vēlējiem pārliecību, ka Obama ir islāmticīgais, izteica 17 procenti. Šis rādītājs, salīdzinot ar 2008. gadu, ir pieaudzis par pieciem procentiem, bet, salīdzinot ar 2010. gadu, tas ir samazinājies par trim procentiem. Tikmēr 49 procenti respondentu Obamu uzskata par kristieti, bet 31 procents nevarēja atbildēt uz jautājumu par prezidenta reliģisko piederību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+