×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. augusts, 2014
Drukāt

Daugavpilī sāksies starptautisks keramikas simpozijs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Biedrība “Daugavpils Māla Mākslas Centrs” un Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina apmeklēt Starptautiskā keramikas mākslas simpozija “LANDescape I CERAMIC LABORATORY” norises Daugavpilī no 11. līdz 25. augustam.

Keramikas simpozijs Rotko centrā notiek jau otru reizi, un šogad tam piešķirts papildu nosaukums – CERAMIC LABORATORY –, kas aicinās 16 māksliniekus no desmit valstīm (Latvija, Baltkrievija, Krievija, Polija, Čehija, Luksemburga, Rumānija, Turcija, Gruzija un Pakistāna) kopīgiem spēkiem radīt sava veida laboratoriju, kurā eksperimentēt un citam ar citu dalīties pieredzē dažādās keramikas apdedzināšanas tehnoloģijās.

12. augustā plkst. 16 Rotko centrā aicinām uz simpozija atklāšanas izstādi – dalībnieku “vizītkartēm” mālā. Mākslinieku līdzi atvestie darbi būs pirmā iepazīšanās, liecinājums par individuālo rokrakstu, domu lidojumu un īpašo rokas pieskārienu.

Turpmākās divas nedēļas līdzās simpozija dalībnieku intensīvam un radošam darbam jaunizveidotajā keramikas mākslas darbnīcā Keramikas laboratorijā (Daugavpils cietoksnī) norisināsies arī vairāki atklātie pasākumi, bet no 20. līdz 23. augustam norisināsies arī Eksperimentālo apdedzināšanas tehnoloģiju festivāls, kurā mākslinieki dalīsies ar savu pieredzi dažādu keramikas tehniku izmantošanā gan teorētiskās lekcijās, gan praksē un meistarklasēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+