“Daugavpils” atņem punktus čempioniem 0

Latvijas čempionvienība futbolā FK “Ventspils” pirmos punktus jaunajā sezonā zaudēja ceturtajā kārtā, izbraukumā nospēlējot neizšķirti 1:1 ar BFC “Daugavpils”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Abas komandas pirms divām nedēļām tikās Latvijas kausa ceturtdaļfinālā, ventspilniekiem savā laukumā svinot pārliecinošu panākumu ar 3:0. Daugavpilieši savās mājās spēlēja drosmīgi un bija pat tuvāk uzvarai. Pirmie gan vadībā izvirzījās viesi, otrā puslaika sākumā 11 metru soda sitienu realizējot Ģirtam Karlsonam. Puslaika vidū šāda pati iespēja izlīdzināt rezultātu bija Ivanam Lukaņukam, tomēr čempionus glāba Vitālijs Meļņičenko. Vēlāk mājinieki savu panāca, kad pēc stūra sitiena burzmā precīzi uzsita Ēriks Kokins. “Spēle bija ļoti laba, man patika savas komandas sniegums – kā kopumā, tā individuāli. Lai arī paņēmām no Ventspils punktu, nepamet sajūta, ka kaut ko esam zaudējuši. Ja iesistu pendeli, varbūt būtu citādāk. Negribu lielīties, taču mēs visu spēli dominējām, spēlējām uzbrūkošu futbolu, kombinējām laukuma centrā. Cenšamies rādīt skatāmu futbolu,” “Daugavpils” galvenais treneris Kirils Kurbatovs gatavs mest izaicinājumu jebkuram pretiniekam.

Ventspilnieki četrās spēlēs tikuši pie desmit punktiem un tagad līderu godu dala ar FK “Liepāja”, kas Rīgā ar 4:1 pārspēja “Metta/Latvijas Universitāte”. Ar septiņiem punktiem seko “Skonto”, kas Rīgā ar 5:0 sagrāva FB “Gulbene”, četrus vārtus gūstot pēdējās 20 minūtēs. Arī BFC “Daugavpils” rēķinā ir septiņi punkti.

REZULTĀTI. FUTBOLS

“SMScredit.lv virslīga”

“Metta/Latvijas Universitāte” – FK “Liepāja” 1:4 (0:2), Pētersons (90.+1); Hmizs (1.), Mihadjuks (42.), Jurkovskis (71.), Ikaunieks (90.+2).

BFC “Daugavpils” – FK “Ventspils” 1:1 (0:0), Kokins (82.); Karlsons (49 no 11m).

“Skonto” – FB “Gulbene” 5:1 (1:0), Karašausks (14.), Himeness (71.), Višņakovs (73.), Krivošeja (82.), Bērenfelds (84.).